Šventė gyvai muzikai – į klubą „Tamsta“ grįžta koncertai

Gyvos muzikos klube „Tamsta“ vėl grįžta koncertai/Vytauto Dranginio nuotr.
Gyvos muzikos klube „Tamsta“ vėl grįžta koncertai/Vytauto Dranginio nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2020-05-18 12:42
AA

Net septyni koncertai su įdomiausiais Lietuvos atlikėjais ir visas birželis, pilnas muzikos. Tokiais džiaugsmingais planais dalinasi sostinės muzikinis klubas „Tamsta“.

Nuo gegužės 30 d. leidus organizuoti nedidelius renginius uždarose erdvėse, klubas kviečia patirti neeilinio formato koncertus, kokių per penkiolikos metų istoriją čia dar nėra buvę. Išlaikant visus saugiausio atstumo reikalavimus, muzikantų pasirodymai, talpinsiantys vos trisdešimt žiūrovų, neabejotinai taps jaukia, intymia ir įsimintina patirtimi kiekvienam atėjusiam.

„Kiekvienas klausytojas gali tikėtis itin didelio dėmesio, galbūt atlikėjai net panorės sužinoti kiekvieno atėjusio vardą“, – juokauja klubo meno vadovas Aurimas Rimeikis. Pasak jo, kada nors tokį išskirtinį pasirodymų formatą atsiminsime kaip istorinį.

Gyvos muzikos klube „Tamsta“ vėl grįžta koncertai/Vytauto Dranginio nuotr.

Paprastai vasaros pradžioje užsidarydavęs muzikos klubas tokiu laiku šiemet atvers duris vėl, kad dar kartą susitiktų su savo lankytojais prieš vasarai įsibėgėjant. Dėl karantino ribojimų „Tamsta“ šiais metais neatšventė nei savo 15-ojo gimtadienio, taip pat neįvyko ir daugybę žiūrovų visuomet sutraukiantis jaunų grupių konkursas „Garažas“.

„Pagaliau turime progą susitikti ir patirti gyvos muzikos stebuklą, kurio tiek atlikėjai, tiek žiūrovai buvo taip pasiilgę“, – sako Aurimas. Gyvos muzikos sugrįžimas į sceną – didelė šventė ne tik klubo komandai, bet ir patiems atlikėjams, išsiilgusiems koncertų. Jų „Tamstoje“ birželį pasirodys net septyni.

Gyvos muzikos klube „Tamsta“ vėl grįžta koncertai/Organizatorių nuotr.

Vasaros koncertus atidarys birželio 4 dieną, ketvirtadienį vyksiantis grupės „Baltasis Kiras“ koncertas. Jame muzikantai pristatys ir pavasarį pasirodžiusį naują vinilinę plokštelę „Tekančiom upėm".

 

Gyvos muzikos klube „Tamsta“ vėl grįžta koncertai (7 nuotr.)
+1
Temos: