Šventė prie Baltojo tilto – tinklinio mylėtojai surengė nepamirštamą fiestą

Paplūdimio tinklinio turnyras „Laimė Beach Cup“
Paplūdimio tinklinio turnyras „Laimė Beach Cup“
Šaltinis: Reklama
2022-06-21 20:49
AA

Savaitgalis tinklinio mylėtojams ir entuziastams buvo išties džiugus – Vilniuje surengta tinklinio fiesta pritraukė būrį šio sporto mylėtojų.

Tinklinio klubas LAIMĖ šeštadienį sukvietė jaunimą dalyvauti paplūdimio tinklinio turnyre LAIMĖ BEACH CUP, kuris vyko tuo pačiu metu kaip ir Nacionalinė Studentų Tinklinio lyga prie Baltojo tilto. Ši šventė – tai puiki proga pamatyti gražaus tinklinio ir pasimokyti iš geriausių.

Šventėje netrūko azarto, šypsenų, sportiškos kovos ir puikių tinklinio akimirkų. Vasara ir tinklinis – tai puikus derinys, kuris nepaliko abejingų tiek žaidėjų, tiek susirinkusių žiūrovų.

Tinklinis – tai laimė

Jau daugiau nei dešimt metų klubas LAIMĖ buria įvairaus amžiaus moteris tinklininkes (25– 55m.), žaidžiančias salės bei paplūdimio tinklinį savo malonumui.

Vilniaus tinklinio klube LAIMĖ treniruojasi moterys, kurių dauguma yra baigusios tinklinio sporto mokyklas įvairiuose Lietuvos miestuose. Tarp jų yra ir mėgėjiškai žaidžiančių ir profesionalių trenerių, kurios treniruoja moksleives sporto mokyklose, studentes universitetuose.

Vilniaus tinklinio klubas „Laimė“

Viena iš pagrindinių klubo veiklų yra moterų tinklininkių fizinio aktyvumo skatinimas Vilniaus mieste. Tarp LAIMĖS narių yra keletas pedagogių trenerių, kurių dėka rengiamos bendros treniruotės su moksleivėmis ir studentėmis, kviečiami aktyviai praleisti laiką ir tinklininkai mėgėjai.

LAIMĖS komandos narės propaguoja sveiką gyvenimo būdą ir racionalią mitybą, aktyviai treniruojantis stengiasi palaikyti gerą fizinę formą ištisus metus.

Klubo tikslas – pasirengti ir dalyvauti Lietuvos, Europos ir Pasaulio salės tinklinio sporto meistrų varžybose, pasiekti kuo geresnius sportinius rezultatus, laimėti prizines vietas.

Bei prisidėti prie tinklinio sporto šakos Lietuvoje populiarinimo bei tinklinio sporto meistrų judėjimo ir aktyvaus laisvalaikio praleidimo plėtojimo. Savo pavyzdžiu užkrėsti jaunimą ir suaugusius žmones sportuoti.

Paplūdimio tinklinio turnyras „Laimė Beach Cup“

Judam ištisus metus!

Klubas sėkmingai ir atsakingai vykdo „Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos“ sporto rėmimo fondo finansuojamą projektą „Su tinkliniu judam ištisus metus“.

Per tris metus klubas įsipareigojęs suorganizuoti net 20 sporto renginių. Nepaisant buvusių nepalankių karantino sąlygų ir iššūkių, klubas vis tiek stengėsi išlaviruoti ir vykdyti suplanuotą renginių programą.

Projektas „Su tinkliniu judam ištisus metus“ sugalvotas taip, kad įtrauktų kuo platesnę žmonių auditoriją – tiek jaunimą, tiek vyresnio amžiaus šios sporto šakos mėgėjus.

Viena iš kertinių klubo idėjų – šviesti jaunimą apie sveiką gyvenseną, taip pat dukart per metus klubas organizuoja edukacinius seminarus jaunimui antidopingo tema, kviečia pašnekovus, kurie dalinasi savo žiniomis, skatina jaunąją kartą „švariai“ sportuoti.

Pagal minėto projekto programą šiemet sėkmingai suorganizuoti jau keli sporto renginiai: kovą tarptautinis LAIMĖ CUP 2022 sporto meistrų turnyras, kuriame dalyvavo šešios moterų (+40 m. kategorija) ir dešimt vyrų (+40 m. ir +50 m. kategorijos) komandų iš įvairių valstybių: Lenkijos, Bulgarijos, Rumunijos, Latvijos, Estijos ir Lietuvos.

Turnyre taip pat dalyvavo moterų ir vyrų komandos iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Jonavos ir iš kitų Lietuvos miestų. Į savanorišką veiklą įtraukti ir Sporto Mokyklos TAURAS auklėtiniai bei daug žiūrovų.

Balandį įvyko seminaras jaunimui „Švarus sportas – švarus kūnas ir siela“: diskusijoje patarimais dalijosi Moterų krepšinio lygos direktorė Rima Valentienė ir Lietuvos šiuolaikinės penkiakovės sportininkas, olimpietis Justinas Kinderis.

Gegužę suorganizuotas Vilniaus moterų kartų salės tinklinio turnyras „Laimė‘s Kartos“, kuriame varžėsi skirtingo amžiaus moterų komandos – moksleivės, studentės, suaugusių moterų komandos įtraukiant ir senjores.

Paplūdimio tinklinio turnyras „Laimė Beach Cup“

Tinklinio turnyre – azartas, palaikymas ir laimėjimai

Nors už lango nedžiugina saulė, tinklinio klubas LAIMĖ pasirūpino, kad vasaros malonumai būtų jaučiami savaitgalį. Tad šeštadienį buvo surengtas jaunimui skirtas paplūdimio tinklinio turnyras LAIMĖ BEACH CUP, kuris vyko tuo pačiu metu kaip ir Nacionalinė Studentų Tinklinio lyga prie Baltojo tilto.

Susirinkę žiūrovai bei dalyviai ne tik pamatė gražų tinklinį, bet ir turėjo progą pasimokyt iš geriausių. O Vilniaus sporto mokyklos „Tauras“ trenerės Renata Šalkuvienė, Asta Jansonienė, Diana Četkauskienė, Vika Daškevičiūtė galėjo didžiuotis ir savo auklėtinių ryžtu.

14–16 m. amžiaus grupėje tinklinį žaidusios merginos užėmė garbingas vietas. Štai pirma vieta dalinosi Danielė Kliauz ir Karina Vilkicka, antra vieta Audra Bagdzevičiūtė ir Eglė Vytulytė, o trečia atiteko Godai Rimkutei ir Augustei Petrauskaitei.

Nuo jų neatsiliko ir 16–18 m. amžiaus grupėje besivaržiusios sportininkės. Pagautos azarto bei šypsenų, pirmą vietą pelnė Austėja Basevičiūtė ir Gabija Patkauskaitė, antrą kartą laimėjimu džiaugėsi D.Kliauz su K.Vilkicka, o trečioji liko Arinai Petuchovai ir Dianai Ivčenkaitei.

Po turnyro merginos namo grįžo ne tuščiomis – jos buvo apdovanotos puikiais prizais. Kaip tik vasaros sezonui naudingomis dovanomis tapo kosmetikos gamintojo SVR saulės gaminiai veido ir kūno odos apsaugai. Prie jų puikiai derėjo ir merginoms įteiktas vasaros krepšys.

Paplūdimio tinklinio turnyras „Laimė Beach Cup“

O kuo šie saulės gaminiai ypatingi? Pasirodo, sportininkams labai reikalingas hipoalerginis SVR SUN SECURE BLUR ir optiškai odą lyginantis veido kremas nuo saulės su SPF 50. Jis apsaugo jiems būdingą jautrią odą.

Negana to, tai idealus makiažo pagrindas dėl netolygumus maskuojančios tekstūros, kuri suteikia permatomą apsaugą ir velvetinį odos pojūtį. Nekemša porų ir pasižymi dideliu atsparumu drėgmei, trinčiai, prakaitavimui.

Tinklininkėms buvo įteiktas ir kūno odos apsaugai skirtas dvifazinis purškiamas drėkinamasis vanduo SVR SUN SECURE EAU SOLAIRE SPF50+. Jis skirtas itin jautriai odai su SPF 50. Svarbu paminėti, kad šią priemonę gali naudoti suaugusieji ir vaikai nuo 3 metų.

Užsitepus šio vandens, jis nebus matomas ar jaučiamas, bet bus lengvai aplikuojamas ir papurškus bus galima pasieki net sunkiai pasiekiamas vietas, pavydžiui, nugarą. Jei merginos dievina ir įvairius aromatus, šis vanduo pasižymi lengvu magnolijų, vanilės, medienos ir muskuso kvapu.

Paplūdimio tinklinio turnyras „Laimė Beach Cup“

Tai – dar ne viskas!

Rugsėjo 4 dieną planuojamas tradicinis LAIMĖ KARTOS paplūdimio tinklinio turnyras, kur vienoje komandoje žais mama ir dukra, tėtis ir sūnus, kur susijungs patirtis ir jaunystė.

Tai – vienas emocionaliausių turnyrų, kai susiburia visa šeima ir serga vieni už kitus, palaiko ir džiaugiasi laimėtais medaliais.

Spalio 15-ąją vyks mišrių komandų salės tinklinio turnyras „Laimė MIX“, kur vienoje komandoje žais ir vyrai, ir moterys. Šiame turnyre aikštelėje taip pat liejasi azartas, visi nori būti laimėtojais.

Rudenį klubas planuoja ir išvykas į tarptautinius turnyrus Lenkijoje, Latvijoje bei Europos sporto meistrų čempionate Maljorkoje, Ispanijoje.

Fotogalerija:

Paplūdimio tinklinio turnyras „Laimė Beach Cup“ (89 nuotr.)
+83

PROJEKTO (Nr. SRF-SRO-2020-1-0003) ĮGYVENDINIMO LAIKOTARPIS – 2020-01-08 – 2023-07-31

„Projektas „Su tinkliniu judam ištisus metus“ bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Švietimo mainų paramos fondas.

Sporto rėmimo fondas „Įkvėpti judėti“