Šventės A.Kavaliauskaitės ir mylimojo T.Legenzovo namuose: „Priėmėme geriausią sprendimą“

 Agnė Kavaliauskaitė ir Tomas Legenzovas / Elžbietos Markovskos nuotr.
Agnė Kavaliauskaitė ir Tomas Legenzovas / Elžbietos Markovskos nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2021-12-10 07:58
AA

Tituluota „Mis Lietuva 2014“, „AK šokių studijos“ vadovė Agnė Kavaliauskaitė ir jos mylimasis, renginių vedėjas Tomas Legenzovas kasmet ypatingai laukia adventinio laikotarpio. Šiemet pora Kalėdų pradėjo laukti gerokai anksčiau, dar lapkričio pradžioje įsiamžinę šventinėje fotosesijoje eglučių apsuptyje. Ir nors laikotarpis iki Kalėdų tiek Agnei, tiek Tomui išties darbingas, jie portalui Žmonės.lt pasakoja priėmę itin gerą sprendimą, kuris pasiteisino ir leido šventes pasitikti kiek kitaip.

Agne, kaip kilo idėja dar neprasidėjus gruodžiui pasidaryti kalėdinę fotosesiją eglučių apsuptyje?

Tai buvo mūsų draugų idėja, kuriuos prieš keletą metų kartu su Tomu mokėme pirmojo šokio. Jie sugalvojo savo sodyboje įsirengti kalėdiniam laikotarpiui skirtą jaukų fotokampelį. Taigi, buvo proga pabūti vieniems pirmųjų naujoje „studijoje“.

Niekada iki šiol nesame turėję Kalėdinės fotosesijos – buvo tikrai labai smagu, manau reikėtų tai kartoti kasmet. (šypsosi)

Neretai vyrui fotografuotis ir pozuoti prieš kameras – tikras iššūkis. O kaip į tokias avantiūras reaguoja Tomas? Galbūt objektyvas jam visai nebaisus?

Tomas drąsiai leidžiasi ir manau... net mėgsta fotografuotis! Kartais jis prieš objektyvą truputį jaudinasi, tačiau vienas kitam iš karto pasakome „jei puola jaudulys, svarbiausia jausti vienas kitą ir gerai praleisti laiką“. Toks nusiteikimas mums labai padėjo ir pastarojoje kalėdinėje fotosesijoje, pavyko pasimėgauti pačiu procesu.

Agnė Kavaliauskaitė ir Tomas Legenzovas / Elžbietos Markovskos nuotr.

Įsiamžinote eglučių apsuptyje lauke, o ar namie jau spėjote pasipuošti savąją?

Labai laukiame, kai galėsime pasipuošti, tačiau dar nespėjome... Aš su savo šokių studijos vaikais ruošiuosi kalėdiniam koncertui, tad eglutę studijoje jau pasipuošėme. O Tomas dar nuo lapkričio mėnesio pradėjo intensyvų maratoną su konferencijomis ir renginiais, taigi abu esame užimti kūrybiška aktyvia veikla. Tikimės, kad jau šiomis dienomis spėsime išsirinkti ir kartu pasipuošti savąją žaliaskarę...

Kokių kalėdinių tradicijų savo šeimoje laikotės kasmet?

Tradicija mūsų paprasta – grįžtame per šventes į savo gimtuosius miestus pas tėvus ir sutinkame Kalėdas visi kartu. Gyvename toli vieni nuo kitų, tad Kalėdos yra tas metas, kai stengiamės padovanoti kuo daugiau laiko kartu.

Tiesa, anksčiau su Tomu per šventes daug dirbdavome – šokdavome spektakliuose ar vesdavome renginius. Dabar sąmoningai to nebedarome ir tai tapo vienu geriausiu mūsų sprendimu! Laikas su šeima, seneliais ir vienas kitu yra pats brangiausias.

Agnė Kavaliauskaitė ir Tomas Legenzovas / Elžbietos Markovskos nuotr.

Darbymetis prieš Kalėdas tiek jums, tiek Tomui įtemptas?

Šiuo laiku jaučiuosi labai sentimentaliai. Gruodį visada su savo mažosiomis balerinomis ruošiamės pagrindiniam metų koncertui, kuriame susirenka vaikų tėveliai, seneliai, broliai ir sesės.

Kurį laiką svarbiausi kūrybiniai įvykiai buvo ir vis dar yra suvaržyti dėl pandemijos. Pavyzdžiui, šiemet ruošiamės koncertui, tik jį tėveliams rodysime nufilmavę. Taigi pasiruošimas vyksta, bet visai kitoks.

Tomas taip pat turi labai daug skirtingų renginių, projektų. Vieną dieną tenka vesti verslo konferenciją ar įmonės renginį, kitą dieną labdaringą „Gala“ vakarą ar vestuves.

Agnė Kavaliauskaitė ir Tomas Legenzovas / Elžbietos Markovskos nuotr.

O kaip išgyvenote pastaruosius metus? Juk kartu su Tomu dirbate pramogų sferoje, o karantinas ir jo suvaržymai daugelių šio sektoriaus atstovų nei kiek nesigailėjo.

Karantino metu supratome, kiek daug iš tikrųjų galime. Tiesa,  mūsų veiklos, būreliai ir renginiai buvo tiesiog neleidžiami. Tikrai buvo sunkių akimirkų, po kurių tarsi įsijungė kitas rėžimas, keitėsi mąstymas. Per tą laiką daug dalykų sukūrėme ir patyrėme.

Su Tomu esate ypatingai vienas kitą jaučianti pora, tačiau ar tenka pasipykti? Ar visgi esate atradę laimingų santykių receptą, kuris leidžia išlaikyti balansą?

Kad ir kokie nesutarimai kiltų poros gyvenime, svarbiausia apie tai kalbėtis ir nuolat tobulinti susikalbėjimą. Kai gali išsakyti kaip jautiesi, kai vyksta pokalbis, kai įdedama pastangų suprasti kitą, tuomet atsiranda pusiausvyra, saugus santykių ratas, kuriame gali rasti daug džiaugsmo.

Prieš ketverius metus su Tomu susižadėtoje ir ne kartą minėjote, kad vestuvėms vis nerandate tinkamo laiko. Ar prie to prisidėjo ir karantinas? O galbūt vestuvinis šokis jau atšoktas patyliukais?

Kad jūs žinotumėte kiek mes vestuvinių šokių jau esame sušokę... (šypsosi).

Agnė Kavaliauskaitė ir Tomas Legenzovas / Elžbietos Markovskos nuotr.

Kalėdos – svajonių išsipildymo metas. Ar turite ypatingų norų šioms gražiausioms metų šventėms?

Noras labai paprastas – tiesiog norėtųsi trumpam pajusti tą sustojusį laiką, kai niekas niekur nebeskuba, kai esi su savo brangiausiais. Norisi pajusti visų mūsų bendrystę ir meilę vienas kitam.

Fotogalerija:

Kalėdinė Agnės Kavaliauskaitės ir Tomo Legenzovo fotosesija (8 nuotr.)
+2