Šventinis makiažas pagal Militą Daikerytę: „Svarbu – išraiškingumas“

Milita Daikerytė, Indrė Kavaliauskaitė, Asta Valentaitė / Asmeninio archyvo nuotr.
Milita Daikerytė, Indrė Kavaliauskaitė, Asta Valentaitė / Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2021-11-29 14:26
AA

Grožio studijų „Studio M“ savininkė Milita Daikerytė (24) neabejoja, kad šiuolaikinės moterys – drąsios, nevaržomos. „Jos nebijo ryškių idėjų, tačiau kai kalba pasisuka apie šventinį makiažą, svarbiausia visoms atrasti savąjį stilių ir gerai jaustis“, – pripažįsta ji ir dalijasi šio sezono tendencijomis.

Kadangi artėjantis laikotarpis – puiki galimybė aplinkinius nustebinti ir išbandyti kiek kitokį makiažą, Milita Daikerytė siūlo nenumoti ranka į ekstravaganciją. „Kada, jei ne per ryškiausias metų šventes?

Šįmet dominuoja išraiškingi, blizgūs, grafiški makiažo akcentai. Jei blizgučiai, tai dideli ir matomi, jei akių pravedimas – storas bei ekspresyvus“, – pasakoja vizažistė.

Per šias šventes Milita rekomenduoja tiek perlamutrinius, tiek ryškius atspalvius. „Man svarbu, kad makiažas būtų išraiškingas, tačiau ne iššaukiantis“, – pastebi.

Militos Daikerytės makiažas / Asmeninio archyvo nuotr.

Lūpos

„Prieš jas dažant, patariu gerai sudrėkinti ir tada visiškai nusausinus pabrėžti lūpų kontūrą šviesiu, kūno spalvos pieštuku. Po to jau galima ryškinti norimos spalvos pieštuku. Lūpdažius siūlau tepti tik su teptuku, taip išgausite tobulesnę formą“, – sako vizažistė.

Militos Daikerytės makiažas / Asmeninio archyvo nuotr.

Akys

Jas Milita siūlo paryškinti flomasterio tipo pravedimu. „Iš pradžių mokykitės su ruda spalva. Subtilumo ir natūralumo jūsų pravedimui suteiks suliejimas su šešėliais. Tą darykite smulkiu teptuku. Pravedimas neatrodys nepavykęs.

Norint sukurti šventinį efektą, voką padažykite ryškia spalva, tada darykite pravedimą. Šio sezono topas –  sodri žalia spalva. Jei tokios ryškios nesinori, puikiai pasitarnaus ir blizgučiai“, –  pasakoja Milita.

Asta Valentaitė / Asmeninio archyvo nuotr.

Veidas

„Nepamirškite sveiko švytėjimo, kurį jums sukurti padės kreminės ar sausos konsistencijos priemonės. Modeliuojant veidą, svarbu atkreipti dėmesį į paletę. Rinkitės palei savo odos tipą, spalvą. Natūraliai suformuoti antakiai veidui suteiks išraiškingumo.“

Indrė Kavaliauskaitė / Asmeninio archyvo nuotr.

Anot Militos, reikia žinoti keletą triukų ir gyvenimas iš karto pasidaro lengvesnis! Jau lapkričio 30 dieną profesionalė rengia mokymus, į kuriuos kviečia registruotis visus. Militos modeliu taps nuomonės formuotoja Viktorija Siegel.

Fotogalerija:

Šventinio makiažo idėjos pagal Militą Daikerytę (10 nuotr.)
+4