Šventojoje žiedus sumainė aktorius Edgaras Bechter ir Modesta Stonkutė

Šventojoje žiedus sumainė aktorius Edgaras Bechter ir Modesta Stonkutė
Šventojoje žiedus sumainė aktorius Edgaras Bechter ir Modesta Stonkutė
Paulina Taškutė
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-09-08 19:27
AA

Šeštadienio popietę Šventosios paplūdimyje susituokė kino ir teatro aktorius Edgaras Bechter bei jo mylimoji Modesta Stonkutė. Du metus draugavusi pora Žmonės.lt atvirai papasakojo, kaip sekėsi planuoti vestuves ir kodėl pasirinko tokią atokią, ypatingą ir romantika tvelkiančią šventės vietą.

„Su Modesta susipažinome filmavimo aikštelėje. Tuo metu man pasirodė, kad esame labai skirtingi. Po kelių mėnesių ji rašė bakalauro darbą ir paprašė iš manęs interviu. Kartu mes praleisdavome vis daugiau laiko, aš ją pamilau. Pamačiau, kaip ji į mane žiūri ir padeda susigyventi su problemomis. Ji su kiekvienu mano „kirminu“ atrasdavo bendrą kalbą“, – apie draugystės pradžią atvirai pasakojo Edgaras.

Šventojoje žiedus sumainė aktorius Edgaras Bechter ir Modesta Stonkutė

Kino bei teatro aktorius prisipažino ilgai negalvojęs ir pasipiršęs savo mylimajai namuose: „Man atsirado noras pasipiršti. Norėjosi tai padaryti kaip nors įspūdingai, tačiau Modesta buvo pasakojusi, kad nemėgsta pompastikos, todėl pasipiršau labai paprastai, lovoje, po antklode“.

Šventojoje žiedus sumainė aktorius Edgaras Bechter ir Modesta Stonkutė / Asmeninio archyvo nuotr.

„Susižadėję norėjome greitu metu susirašyti ir pabėgti į kokią šiltesnę šalį. Ėjo laikas, o su juo kartu keitėsi mūsų mintys bei planai. Pagalvojome, kad vestuvių diena tolygi pirmajai gimimo, paskutinei mirties dienai. Tai įvyksta vieną vienintelį kartą. Aišku, vestuvės gali vykti dažniau, bet abu norėtume to išvengti. Nusprendėme atšvęsti tą dieną su artimiausiais žmonėmis, dėliojome sąrašą ir sudėliojome pusšimtį žmonių. Vestuves organizuoti ėmėsi Modestos gera draugė, Rita Darija Ramanauskaitė. Be jos kūrybinės energijos mes prapultume. Jos dėka, blankus pasisėdėjimas virto tikra švente. Sukvietėme į jį artimiausius draugus ir gimines“, – apie šventės planavimą pasakojo Edgaras.

Šventojoje žiedus sumainė aktorius Edgaras Bechter ir Modesta Stonkutė

Aktorius džiaugėsi, kad vestuvinių drabužių paieškos ilgai neužtruko: „Pasirinkome klasikinį stilių, atsižvelgdama į ceremonijos vietą, Modesta rengsis ilgą, lengvą „Pronovias“ mados namų suknelę, aš juodą smokingą. Paieškos truko itin trumpai, dirbdama stiliste ji puikiai žino kas mums tinka, kas ne, tad garderobo paieškos nebuvo kančia“.

Paklaustas, kodėl kartu su Modesta šventei pasirinko tokią ypatingą vietą – Šventąją, Edgaras prisipažino, kad jūra jam ir jos mylimajai suteikia daug gerų jausmų: „Man jūra visada asocijuodavosi su galybe, bet kartu – ramybe, su kažkuo amžinu, stebuklingu ir apčiuopiamu. Prie jūros buvau daug kartų, bet visada išvydęs ją, pasijuntu lyg pirmą kartą čia atvykęs. Visą tai, ką išvardinau, norėčiau sudėti ir į savo santykius“.

Šventojoje žiedus sumainė aktorius Edgaras Bechter ir Modesta Stonkutė / Asmeninio archyvo nuotr.

Mūsų vestuvių organizatorės ir žmonių, kurie padėjo paruošti šventę, dėka, jaučiamės labai ramiai. Vestuvių klausimais nesipykstame, nes man svarbu, kad Modestai būtų gerai. Nuo to, patikėkite, bus dvigubai geriau (šypsosi). Galima nesutarti, bartis dėl kiekvienos smulkmenos, nes kiekvienas žmogus atskira tiesa, bet, išties, juk šventė yra tik šventė, svarbu, ką jus nešitės per gyvenimą kartu. Nesvarbu kur, svarbu su kuo“, – teigia Edgaras.

Aktorius prisipažino kartu su Modesta rinkęsi klasikinius žiedus: „Man labai gražu, kai vestuvinis žiedas atrodo kaip vestuvinis žiedas. Viduje išsigraviravau žmonos vardą, o jį – mano piršto antspaudą“. Po ceremonijos jaunavedžiai planuoja švęsti dvare, netoli Šventosios, o medaus mėnesį praleis šiltuose kraštuose.