Švęsdama vedybų metines Alicia Keys pranešė apie antrąjį nėštumą

Alicia Keys ir Swizz Beatz / „Instagram“ nuotr.
Alicia Keys ir Swizz Beatz / „Instagram“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2014-07-31 11:08
AA

Dainininkė Alicia Keys (33 m.) ir reperis Swizz Beatz (35 m.) ketvirtadienį švenčia ketvirtąsias savo santuokos metines, o šia proga atlikėja gerbėjams pranešė džiugią žinią: ji laukiasi antro vaiko.

Alicia Keys savo „Instagram“ paskyroje paviešino nuotrauką, kurioje ji su vyru Swizz Beatz pozuoja apsirengę baltai, o pagrindinis nuotraukos akcentas – jau nemažas atlikėjos pilvukas. Stebėtina, kad jai taip ilgai pavyko išlaikyti nėštumą pasalaptyje!

„Laimingų metinių, mano gyvenime meile Swizz Beatz!! Ir kad metinės būtų dar malonesnės, mes buvome palaiminti dar vienu angelėliu, kuris yra pakeliui pas mus!! Tu darai mane laimingesnę nei aš kada įsivaizdavau, jog galėčiau būti! Kad būtų dar daug daug metų pačios geriausios mūsų gyvenimo dalies!“ – nuotrauką pakomentavo Alicia Keys.

Swizz Beatz savo „Instagram“ paskyroje tuo pačiu metu taip pat pranešė apie šeimos pagausėjimą: „Meilė yra gyvenimas ir gyvenimas yra meilė. Ir mes esame be galo laimingi, gavę dar vieną DOVANĄ iš viršaus. Laimingų metinių, mano deive. Ketveri didybės metai ir už dar papildomus šimtą metų“

2010-ųjų liepos 31-ąją susituokusi pora augina trejų metų sūnų Egyptą.

Alicia Keys ir Swizz Beatz su sūnumi Egyptu / AFP/„Scanpix“ nuotr.