Svitlana Loboda vis dėlto koncertuos Vilniuje: radus išeitį, į gerbėjus kreipėsi ir ji pati

Loboda/ Organizatorių nuotr.
Loboda/ Organizatorių nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-12-04 23:39
AA

Dar visai neseniai skelbta, kad kontroversiškai vertinamos Ukrainos pilietybę turinčios Rusijoje garsios atlikėjos Svitlanos Lobodos koncertai Lietuvoje nebeįvyks. Tačiau galiausiai paaiškėjo, kad dėl vieno pasirodymo rasta išeitis.

Kaip skelbiama bilietai.lt svetainėje, Svitlana Loboda koncertą Vilniuje surengs gruodžio 5-ąją, pirmadienį, tačiau nebe „Compensa“ koncertų salėje, o Pramogų arenoje.

Svitlana Loboda / „Scanpix“ nuotr.

„Organizatoriaus žinutė bilietų pirkėjams:

Dėl „Compensa“ koncertų salės vienašališko sutarties nutraukimo su renginio organizatoriumi Loboda koncertas, kuris turėjo vykti gruodžio 5 d. Vilniuje, perkeliamas į Vilniaus Pramogų areną (adresu Ažuolyno g. 9, Vilnius).

Visi anksčiau įsigyti bilietai lieka galioti“, – teigiama pranešime.

Instagrame apie tai pasisakė ir pati atlikėja.

„Draugai! Mano labdaros koncertas Vilniuje gruodžio 5 dieną įvyks! Svarbi informacija – jis perkeliamas į Pramogų areną. Visi įsigyti bilietai galioja! Lauksiu jūsų koncerte! Su meile – Loboda“, – teigė Svitlana.

Primename, kad daugiau nei prieš savaitę buvo skelbta, kad Rusijoje populiari ukrainiečių atlikėja S.Loboda bus įtraukta į Lietuvoje nepageidaujamų asmenų sąrašą. Vis dėlto po kelių dienų Užsienio reikalų ministerija paskelbė tam neradusi teisinio pagrindo.

Nepaisant to, lapkričio pabaigoje paaiškėjo, kad dainininkės koncertai, turėję vykti Šiauliuose, Panevėžyje ir Klaipėdoje, atšaukiami. Galiausiai sutartį su organizatoriais nutraukė ir minėta „Compensa“ koncertų salė Vilniuje.

Kaip anksčiau skelbė LRT, S.Loboda po Rusijos įvykdytos Krymo okupacijos vykdė aktyvią koncertinę veiklą Rusijoje, 2015-aisiais dainavo ir gegužės 9-ąją Rusijos minimos Sovietų sąjungos pergalės Antrajame pasauliniame kare renginyje.

Pasak LRT, šį vasarį prasidėjus intensyviems karo veiksmams, dainininkė patraukė į Vakarus, siekė pasirodyti Ukrainai palaikyti skirtame labdaringame renginyje Latvijoje, tačiau organizatoriai jos neįsileido.

Svitlana Loboda / „Scanpix“ nuotr.

Kaip BNS teigė kultūros ministras Simonas Kairys, ši atlikėja yra Ukrainos pilietė ir šiuo metu gyvena Latvijoje, tad priešingai, nei atlikėjams iš Rusijos, jai automatiniai draudimai atvykti į šalį negalioja.

Dėl jos veiklos Rusijoje S.Lobodai nebuvo leista dalyvauti paramos Ukrainai koncerte Latvijoje. Prieš mėnesį S.Loboda koncertavo Taline.