Sylvesteris Stallone: santuoką išsaugojusi kino žvaigždė debiutavo televizijos seriale

Sylvesteris Stallone / Getty nuotrauka
Sylvesteris Stallone / Getty nuotrauka
Šaltinis: Žmonės
2023-01-18 13:59
AA

Kol Holivudas tikėjosi dar vienų „amžiaus skyrybų“, Sylvesteris STALLONE (76) įtikino žmoną Jennifer Flavin (54) likti su juo. O per Kalėdas parodytas serialas „Talsos karalius“ patvirtino, kad veiksmo filmų veteranas sugeba ne tik šaudyti ir darbuotis kumščiais.

Galima priminti, kad legendinis kino kritikas ir istorikas Rogeris Ebertas kažkada lygino jį su Marlonu Brando. Pats Stallone tebesvajoja suvaidinti Edgarą Alaną Poe. O pirmosios jo „Oskaro“ nominacijos gautos ne tik už boksininko Rokio Balboa vaidmenį, bet ir už pirmojo filmo apie šį personažą scenarijų.

Sly vadinamas aktorius neišsižada kumščiais veikiančių vyrų vaidmenų: bus dar vienas „Nesunaikinamų“ tęsinys, trečioji „Galaktikos sergėtojų“ dalis, fantastinė nuotykių istorija „Mažoji Italija“ (siužetas intriguoja – veiksmas rutuliosis ateityje, kai JAV priklausys... Kinijai). Ir – kaip neseniai patvirtinta – antrasis „Talsos karaliaus“ sezonas.

Dešimties serijų kriminalinė drama – tikrai ne įprastas „snukiadaužis“. Ir – pirmasis Stallone serialas. Tokio vaidmens kaip jame įkūnytas Niujorko gaujos narys Dvaitas Manfredis, pravarde Generolas, jis troško seniai.