T.Vaškevičiūtė – apie „etiketes“ išvaizdžioms moterims: barakudos, siekiančios karjeros per lovą

Toma Vaškevičiūtė / Meeri-Lii Nairimäe nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
AA

„Mano vaidinama Ieva – ambicinga moteris, tapusi vyriausia redaktore mados žurnale, kurio kolektyvui sunku priimti naują vadovę. Išvydę jauną ir gražią blondinę, komandos vyrai nuvertina jos sugebėjimus ir jai tenka dvigubai pasistengti, kad įrodytų savo vertę bei talentą“, – sako naujoje lietuviškoje komedijoje „Ko nežino vyrai“, kuri didžiuosiuose ekranuose pasirodys jau rugsėjo 16 dieną, suvaidinusi Toma Vaškevičiūtė.

Aktorės personažas juostoje išties įkvepiantis – juk dažnas iš mūsų per pirmas sekundes net nesąmoningai apie žmogų susidarome pirmąjį įspūdį, kuris, kaip po to įsitikiname, būna gerokai klaidinantis.

„Deja, bet vis dar yra išlikę gajūs tam tikri stereotipai. Pavyzdžiui, išvaizdžioms moterims klijuojama vyrų išlaikytinės, netalentingos ir karjeros tik per lovą siekiančios barakudos etiketė. Tačiau neapsigaukite taip lengvai. Mano Ieva filme – puikus įrodymas, jog dažnai moterys, gavusios aukštą postą, gali vadovauti kur kas išmintingiau nei vyrai, kuriems karjeros siekti, atrodo, vis dar labai paprasta“, – sako T.Vaškevičiūtė.

Toma Vaškevičiūtė / T.Biliūno / BNS nuotr.

Nauja lietuviška komedija „Ko nežino vyrai“ kvies į kino teatrus visus, išsiilgusius gero juoko dozės. Žiūrovų pamėgtų juostų „Valentinas vienas“, „Importinis jaunikis“, „Ir visi jų vyrai“ bei „Kaip pavogti žmoną“ prodiuseriai jau rugsėjį sugrįš su komišku filmu apie vyrą, vieną rytą atsibudusį moters kūne.

„Galiu drąsiai sakyti, jog filmo aktorių pasirodymai prieš kamerą pranoko visus mūsų lūkesčius ir buvo lyg dar vienas įrodymas, kokie talentingi žmonės mus supa. Vaidmenys juostoje buvo tikrai nelengvi, komiškas scenas keitė dramos, tad reikėjo aktorių, kurie sugebėtų įveikti visus scenaristų sugalvotus iššūkius. Su šiuo filmu įgyvendinome tikslą sujungti komedijos žanrą su įdomiomis siužetinėmis linijomis ir personažais. Esu įsitikinęs, jog pažiūrėjus filmą ir išėjus iš kino salės, daugelis „pasipuoš“ šilta šypsena“ – teigia „Ko nežino vyrai“ prodiuseris Žilvinas Naujokas.

Toma Vaškevičiūtė / Filmo „Ko nežino vyrai“ stopkadro nuotr.

„Ko nežino vyrai“ pakvies žiūrovus susipažinti su egocentrišku Giedriumi (akt. V.Rumšas Jaunesnysis). Jis – žurnalo redaktorius, kuriam neįdomi niekieno kito, o ypač moterų, nuomonė. Vis dėlto nesiskaitymas su kitais vieną dieną kardinaliai pakeičia Giedriaus gyvenimą: vyras atleidžiamas iš darbo, o jį pakeičia jauna ir ambicinga redaktorė Ieva (akt. T. Vaškevičiūtė). Įsiutęs ir padauginęs bare, Giedrius netikėtai atsiduria pas būrėją, o kitą rytą pasitinka didžiausiame savo košmare – jis atsibunda… moterimi (akt. R.Valiukaitė).

„Jau seniai norėjome sukurti filmą, kur vyras tampa moterimi arba atvirkščiai. Tokia tema iškart užprogramuoja, jog tai bus komedija, netrūks netikėtų bei linksmų situacijų. Tai universalus žanras, kuris bus įdomus bet kurios šalies žiūrovui, o lietuviams – ypatingai, nes juostoje pamatys dar ir garsius, itin talentingus mūsų šalies aktorius. Manau, mums pavyko surasti ir kokybišką scenarijų, ir surinkti puikią profesionalų komandą. Kalbu ne tik apie žvaigždes ekrane, bet ir dirbusius už kadro“, – sako prodiuseris.

Juoką į kino teatrus grąžinanti juosta „Ko nežino vyrai“ didžiuosiuose Lietuvos ekranuose pasirodys jau rugsėjo 16 d.

Skaitykite daugiau