Tadas Juodsnukis – apie santykius su Igle Bernotaityte: „Mes vienas kitą labai kritikuojame“

Tadas Juodsnukis ir Iglė Bernotaitytė / Asmeninio albumo nuotr.
Tadas Juodsnukis ir Iglė Bernotaitytė / Asmeninio albumo nuotr.
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
2021-11-05 12:17
AA

Dainininkas Tadas Juodsnukis su mylimąja Igle Bernotaityte pora yra ne tik gyvenime, bet ir scenoje. Nors dėl pasaulinės pandemijos T.Juodsnukio, kaip ir daugybės scenos žmonių, karjera buvo kiek sustojusi, tačiau Tadas atskleidžia, kad karantinas jam netgi išėjo į naudą. Jo metu jis sukūrė ne vieną dešimtį naujų dainų, o jų didžiausia gerbėja bei kritike tapo jo mylimoji Iglė.

Neseniai iš atostogų grįžęs atlikėjas laidoje „Virtuvės istorijos“ džiaugėsi Ispanijoje romantiškai su mylimąja Igle praleistu laiku. Tadas atskleidė, kokias atostogas jiedu su Igle renkasi dažniausiai.

„Jei Lietuvoje būna daug darbų, tuomet per atostogas mes tik gulime pliaže, valgome 5 kartus per dieną ir vėl gulime pliaže. O šiaip, kai būname laisvesni, tai kopiame ir į kalnus, ir į ugnikalnius, ir visur kitur. Bet šį kartą rinkomės visišką ramybę, meilę, jausmus ir romantiką. Tiesiog fantastiškos atostogos“, – pasakojo jis.

Kelionių metų Tadui ir Iglei itin patinka naują kraštą pažinti per jo kulinariją. Pasirodo, žinoma pora yra itin drąsūs keisčiausių patiekalų ragautojai. „Vienas įdomesnių ragautų dalykų – aligatorius. Jo mėsa tokia tąsi, keista. Sakyčiau, kaip vištiena sumiksuota su aviena“, – pasakojo Tadas.

Tadas Juodsnukis / Tomasfoto.lt / Tomo Petrovskio nuotr.

Dainininkas pasakojo, kad gyvenime vadovaujasi taisykle, jog reikia viską išmėginti, todėl nebijo jokių iššūkių nei kulinarijoje, nei gyvenime. Tiesa, pats virtuvėje Tada sukiojasi gan retai: „Iš tikrųjų, esu didelis tinginys. Aš taip tingiu ką nors pjaustyti... Turiu vieną firminį patiekalą – troškinį, tad jį gaminu tikrai skaniai, bet retai.“

T.Juodsnukis užsiminė, jog yra romantiškas bei dievina lepinti savo mylimąją Iglę kava į lovą ar gėlėmis. Neverta stebėtis, kad jau ne vienerius metus kartu praleidusių Iglės ir Tado ryšys – itin stiprus.

Kaip teigė dainininkas, didžiausias jo įkvėpimas ir kritikė būtent ir yra jo mergina. „Mes vienas kitą labai kritikuojame, bet tai mums padeda eiti į priekį“, – sakė Tadas.

Tadas Juodsnukis / Tomasfoto.lt / Tomo Petrovskio nuotr.

Atlikėjas džiaugėsi, kad jo kūryboje pastaruoju metu atėjo naujovės. Naujai sukurtos muzikanto dainos – kaip niekad linksmos, šviesios ir užvedančios.

„Jau išleidome dvi dainas ir išleisime dar. Aš labai laukiu vasaros, nes sukūriau daug vasariškų dainų. Neslėpsiu – šiek tiek pakeičiau savo profilį. Anksčiau daugiau dainavau miuzikluose, labiau vertinau visus rimtus dalykus. Bet pamaniau, kad po šios situacijos Lietuvoje, žmonėms reikia daugiau linksmybių, šypsenų ir pozityvo. Stengiuosi kurti tokią muziką, kad visiems būtų linksma ir niekas apie nieką negalvotų“, – degančiomis akimis apie savo naujus muzikinius kūrinius ir būsimas premjeras pasakojo atlikėjas.

Kulinarinė laida „Virtuvės istorijos“ – šeštadieniais, 10 val. per TV3.