Tadas Juodsnukis pristato dainą „Rudens naktys“: kūrinys ne apie liūdesį, o apie aistrą
Naują koncertinę programą kuriantis Tadas pristato dar vieną jos dainą, pavadintą „Rudens naktys“. „Galbūt, kažkam šis pavadinimas tradiciškai asocijuosis su liūdesiu, bet man tamsios ir ilgos rudenio naktys labiau siejasi su aistra ir seksualumu. Tai būtent tas laikas, kai ilgai būname namie su savo mylimaisiais. Būtent tokia nuotaika jaučiama dainoje“, – sako jis.
Pristatydamas naujus kūrinius, Tadas nevengia jų atlikti gyvai, tačiau turi vieną taisyklę, kurios nelaužo – niekada nedainuoja ryte. „O rytas man yra iki 12 valandos“, – šypsosi jis ir paaiškina, kad nedainuoja ne iš pasipūtimo, o dėl neišvengiamybės.
Tokias sąlygas jam diktuoja jo balsas. „Žmonių balsų fiziologija skirtinga. Maniškis ryte nesiklijuoja. Jei dainuočiau, tarkim 10 ryto, galėčiau panaudoti maždaug pusę jo galimybių“, – sako Tadas. Dainininkas lankėsi pas specialistus norėdamas išsiaiškinti, kodėl jo vokalas ryte taip ilgai „miega“. Šie apžiūrėjo ir nerado jokių priežasčių. Teko susitaikyti, kad jis tiesiog toks yra.
Todėl įrašų studijoje jis nuolat dirba vakarais ir šiaip yra tikras pelėda. „Gal todėl ir gimė daina pavadinta „Rudens naktys“, nes tai man labai savas, širdžiai artimas metas. Esu visiškai naktinis žmogus. Galiu ilgiausiai nemiegoti, nuveikti daug dalykų, sukurti naujų dainų. Tamsa manęs nebaugina, ruduo nekelia liūdesio“, – sako Tadas.
Būdamas naktiniu žmogumi, dainininkas prisipažįsta, kad gyventi pasaulyje, kuriame darbo diena prasideda 8 ryto, jam kartais būna kebloka. „Žinoma, sunkiai keliuosi. Bet turiu šunį, kuris nėra pelėda ir jis labai padeda neišsimušti iš dienos ritmo“, – sako jis. Tiesa, tuoj pat prisipažįsta, kad su mylimąja Igle dažnai dar iš vakaro pradeda diskutuoti, kuris ryte ves į lauką augintinį. „Jei nesusitariame, keliamės ir vedame abu“, – santykių diplomatiją atskleidžia Tadas.