Tado Rimgailos tango partnere tapo sutuoktinio palikta moteris

Tadas Rimgaila ir Sandra / LNK nuotr.
Tadas Rimgaila ir Sandra / LNK nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2013-11-12 09:47
AA

Trys „Pašėlusios močiutės“ – Kristina, Joana ir Aurelija – su jaunimo problemomis dorojasi lengva ranka. Nors padėjo dar tik dviem žmonėms, jau spėjo įgauti pagreitį ir laukia nesulaukia, kada galės ir vėl pasidalinti gerumu. Močiutės tiesiog švaistosi staigmenomis bei išbandymais ir įkvepia laidos herojus naujam gyvenimui.

Šio antradienio laidoje matysite, kaip močiučių komanda ant kojų pastatys vyro paliktą moterį Sandrą. Išėjęs sutuoktinis paliko ir du vaikelius, kurių nei vieno nenorėjo. Istorija močiutes itin nuliūdino, o aktorė Kristina Kazlauskaitė net apsiverkė.

Vienišai mamai labai trūksta laiko sau – ką gi gali suspėti, kai už skvernų tampo du bambliai? Kristina, Joana ir Aurelija užguitą moterį linksmino veiklomis, apie kurias įprastai ji gali tik pasvajoti.

Salėje pamačiusi Tadą Rimgailą Sandra net išsižiojo. Pasirodo, anksčiau ji lankė sportinius šokius, tačiau pagimdžius du vaikus, laiko pomėgiams nebeliko, o pinigus teko skirti kitiems reikalams.

„Net neatsimenu, kada šokau. Man tai taip patinka, o dabar net į klubą nenueinu“, – pasakojo laidos herojė.

„Jaučiasi, kad Sandra patirties šokiuose turi. Dar šiek tiek pasipraktikavusi, būtų puiki scenos partnerė“, – su laidos heroje pašokęs aistringą tango sakė Tadas Rimgaila.

Nauja laidos „Pašėlusios močiutės“ operacija – jau šį antradienio vakarą 20.20 val. per LNK.

Sandra / LNK nuotr.