Tailande susituokęs „8 Kambario“ narys K.Talutis – apie neįprastus „žiedus“ ir budistinę šventę

Karolis Talutis-Talaz ir Kristina Jure / „Instagram“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Grupės „8 Kambarys“ narys Karolis Talutis-Talaz nuo šiol atlikėją, dainų kūrėją Kristiną Jurevičiūtę-Jure gali vadinti žmona – įsimylėjėliai Tailande vienas kitam prisiekė amžiną meilę. Vestuvės pagal budistų tradicijas surengę Karolis ir Kristina šypsosi – apie tokią ceremoniją jiedu svajojo jau seniai.

Reperis Karolis Talutis ir atlikėja, TV projektų dalyvė Kristina Jure nuo šiol vienas kitą gali vadinti vyru ir žmona. Pora amžiną meilę vienas kitam prisiekė Tailande, Koh Koodo salos šventykloje, kur jų santuoką palaimino vienuolis.

Portalui Žmonės.lt Karolis pasakojo, kad šios kelionės, kurioje su mylimąja Kristina tapo sutuoktiniais, laukė pusę metų. O ir apie tokią vestuvių ceremoniją jiedu svajojo jau seniai!

„Nors ateinančią vasarą ir planuojame vestuves Lietuvoje, žinojome, kad tikrai norime simboliškai duoti įžadus Tailande bei nuvykti pas vienuolius, kad jie palaimintų mūsų santuoką. Domimės šia kultūra ir ji mums labai patinka, todėl turėdami progą, norėjome patys atlikti vestuvinių apeigų ritualą pagal budistų papročius“, – portalui Žmonės.lt pasakojo K.Talutis.

Karolis Talutis ir Kristina Jurė / „Instagram“ nuotr.

Karolis ir Kristina egzotiškai santuokos ceremonijai Tailando Koh Koodo saloje nuoširdžiai ruošėsi. Su bičiuliais ne tik išpuošė motorolerius, su kuriais vyko į santuokos vietą, bet ir paruošė dovanų vienuoliams.

„Vienuoliai priima įvairiausius šampūnus, maistą, vaistus ir viską, ko tik jiems gali prireikti, tad nuvykę į vienuolyną, įteikėme savo dovanas mainais už tai, kad vienuolis mus palaimintų“, – su šypsena pasakojo jaunasis.

Karolio ir Kristinos santuokos ceremonijos liudininkais tapo tik keletas artimiausių draugų, su kuriais pora ir išsiruošė į egzotišką kelionę. K.Talutis neslepia – santuokos ceremonija buvo išties labai įdomi. O kaip porai pavyko susišnekėti su budistų vienuoliu?

Karolis Talutis ir Kristina Jurė / „Instagram“ nuotr.

„Mums vertėjavo draugė, kuri yra iš šios salos“, – šypsodamasi prisipažino atlikėjas ir atskleidė, kad vos sulaukę vienuolio palaiminimo su bičiuliais išvyko į slaptą – tik vietiniams žinomą – paplūdimį.

„Kadangi atostogaujame pas vietinius draugus, tai jie žino vietas, kurias turistams rasti yra sunku, – šyptelėjo jis. – Tokiame paplūdimyje su Kristina vietoje žiedų vienas kitam ant riešų užrišome po juostelę ir pasakėme savo pasižadėjimus.“

Karolio Talučio ir Kristinos Jurės santuokos ceremonija Tailande / „Instagram“ nuotr.

Paklaustas, kokios emocijos vyravo prieš ceremoniją ir po jos, Karolis nė nesusimąstė: „Buvo labai ramu. Nors vestuvės svarbi šventė, tačiau jos neturėtų kelti streso. Daug planavimo nebuvo, viskas labai paprastai, bet kaip ir norėjome, jaukiai. Nenorėjome visko planuoti, viskas turėjo įvykti spontaniškai. Juk meilė ir yra spontaniški momentai.“

Karolis Talutis ir Kristina Jurė / „Instagram“ nuotr.

Antradienio popietę Karolis ir Kristina žinia apie vestuves pasidalijo ir socialiniuose tinkluose.

„Ką tik susituokę!“ – džiugia žinia ir egzotiškos ceremonijos nuotraukomis pasidalijo jaunavedžiai K.Talutis ir K.Jurevičiūtė.

Karolis Talutis ir Kristina Jurevičiūtė susituokė Tailande (16 nuotr.)
+10

Just married! 🥥🥥

Posted by Kristina Jure on 2023 m. vasario 7 d., antradienis

Žmonės.lt primena, kad Karolis Talutis ir Kristina Jurevičiūtė susižadėjo praėjusių metų rugpjūtį.

Šia žinia Kristina Jure pasidalijo socialiniuose tinkluose. Šalia nuotraukos ji parašė šmaikščius žodžius.

„Jau maniau niekada neateis ši diena“, – rašė Kristina.

Porai laimės tąkart linkėjo ir dainininkai Vaidas Baumila, Eglė Jurgaitytė bei daugelis kitų.

Karolis Talutis ir Kristina Jurevičiūtė / Teodoro Biliūno ir asmeninio albumo nuotr.

Portalui Žmonės.lt K.Talutis-Talaz sakė, niekada neturėjęs konkretaus plano, kaip prašys mylimosios rankos – tiesiog jautė, kad turi kliautis intuicija.

„Pasirinkau vietą netoli namų – Karoliniškių kraštovaizdžio draustinyje. Ta vieta mums yra ypatinga, nes joje mėgstame vaikščioti ir net po daugelio kartų nenustoja stebinti savo grožiu.

Su draugais suplanavome dieną be telefonų, paskyrėme ją pasigrožėti gamta ir pamedituoti. Ir po meditacijos, švaria galva ir aiškiomis mintimis, pakviečiau Kristiną truputi pasivaikščioti kartu. Nusivedžiau ją prie skardžio ir pasakiau, kad man kaip niekada aišku, kad ji yra mano žmogus ir kad noriu toliau keliauti per gyvenimą kartu“, – Žmonės.lt pasakojo K.Talutis.

Kaip anksčiau pasakojo Kristina, juos su Karoliu suvedė muzika – jie susipažino koncertuodami. Tada ji džiaugėsi, kad širdies draugas palaikė jos dalyvavimą „X Faktoriuje“ ir skatino judėti pirmyn.

„Nors abu sukamės toje pačioje srityje, tarp mūsų nėra konkurencijos. Aš labai džiaugiuosi, kad jam sekasi karjera. Karolis man padeda ruoštis pasirodymams, pataria, ką galėčiau dar geriau padaryti. Mūsų panašus muzikinis skonis, todėl galime vienas kitam išsakyti naudingų komentarų“, – prieš kurį laiką pasakojo Kristina.

Skaitykite daugiau