„Tamsoje“ laimėtojas Andžėjus ir Ieva Ravanai taps tėvais: kuriozas šventėje ir „Vynuogės“ vardas

Ieva ir Anždėjus Ravanai / Irmanto Gelūno ir asmeninio albumo nuotr.
Ieva ir Anždėjus Ravanai / Irmanto Gelūno ir asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-07-30 08:58
AA

Televizijos realybės šou „Tamsoje“ laimėtojas, neregys Andžėjus Ravanas ir ten jo sutikta matančioji Ieva Ravan gyvena džiugiomis nuotaikomis – pora laukiasi pirmagimio. Portalui Žmonės.lt Ieva papasakojo apie simbolišką žinią apie vaikelį bei atskleidė, kas gims.

Jau šeštą mėnesį besilaukianti Ieva Ravan su portalu Žmonės.lt sutiko pasidalinti laukimo akimirkomis, tarp kurių pasitaikė ir ne itin malonių nutikimų, ir begalinio džiaugsmo.

Ieva, kada sužinojote apie šeimos pagausėjimą?

Sužinojau, kad būsiu mama simbolinę, kovo 8-osios dieną... Kadangi su vyru jau planavome pagausėjimą, įtariau, kad laukiuosi, tad testą pasidaryti nusprendžiau būtent tądien. Pamaniau, gausis dviguba šventė! (šypteli) Testas patvirtino mano įtarimus ir kai vyras įteikė gėlių kovo 8-osios dienos proga, pasakiau, kad ir jam turiu dovaną, o tada įteikiau vaikišką čiulptuką. Vyras iš karto suprato, ką tai reiškia ir tik paklausė: ar jau..?

Abu be galo džiaugėmės, tik buvo kiek neįprasta – juk vienas dalykas yra svajoti apie kūdikį, bet visai kas kitą suprasti, jog jis jau gyvena tavyje ir auga kiekvieną akimirką. Atrodo, žinai, kad tai įvyks, bet kai tai nutinka, jautiesi keistai ir neįprastai. Ta laimė tampa beribė.

Andžėjaus ir Ievos Ravanų vaikelio lyties atskleidimo šventė / Asmeninio albumo nuotr.

Tiesa, sužinojau, kad laukiuosi likus mėnesiui iki suplanuotų atostogų, dėl to jos gavosi truputį komplikuotos. Buvome įsigiję kelialapius į prabangų viešbutį Turkijoje, garsėjantį savo virtuve, kuriame buvo labai daug gurmaniško maisto, o man tuo metu kaip tik valgyti nesinorėjo. Galiausiai atostogas vainikavo tai, kad abu susirgome kovidu, parą praleidome Turkijos ligoninėje, o kai grįžome į viešbutį turėjome 3 dienas izoliuotis kambaryje... Su vyru nerimavome, nes mums sulašino gal po 3 lašelines, baiminomės, kad nepakenktų vaisiui, tačiau, rūpestingi gydytojai patikino, kad tai nėštumui niekaip nepakenks.

Visai neseniai organizavote vaikelio lyties atskleidimo šventę, kurios metu rožinė spalva reiškė vieną – netrukus ant rankų sūpuosite mergaitę! Tai buvo staigmena artimiesiems ar taipogi ir jums?

Kad gims mergaitė sužinojome tik per šventę, nes paprašiau ginekologės užrašyti vaiko lytį ant lapelio, o jį atidaviau draugei, kuri ir užsakė balioną, konfeti bei atitinkamos spalvos dūmus. Tiesa, kad gims mergaitė nesame iki galo garantuoti, nes kūdikis echoskopijos metu buvo sukryžiavęs kojeles, todėl daktarė parašė, kas labiau tikėtina pagal vaisiaus matmenis. Mano vyras juokauja, jog iš karto matyti, kad vaikutis paveldėjo užsispyrusį mamos charakterį...

Tiesa, mudu jau prieš tai nujautėme mergytės atėjimą, nes kažkada perskaitėme, jog tam tikru metu vaikas yra vynuogės dydžio. Tuomet, mums tai labai įstrigo ir iki šiol kūdikį vadiname „Vynuoge“, kalbamės kaip su mergaite. Kadangi kūdikis auga mano pilve, vyras mane vadina „Namuku“, o kai „Vynuogė“ pradėjo spardytis, jis su ja prieš mane ėmė kurti sąmokslus: kai pasakau ką nors kam Andžėjus prieštarauja, jis švelniai paglosto pilvą ir šmaikštauja, prašydamas „Vynuogės“ įspirti „Namukui“ (juokiasi).

Ievos ir Andžėjaus Ravanų vestuvės / Irmanto Gelūno nuotr.

Iš šventės akimirkų matyti, kad buvo išties smagu.

Šventė vyko sodyboje „Kosinės slėnis“, o joje dalyvavo artimiausi draugai ir mano brolis bei vyro sesė. Organizavimas, kaip įprasta, neapsiėjo be kuriozų: užsakiusi desertus, parašiau, kad noriu jų vaiko laukimo šventei, taip pat buvo pavaizduoti mėlyni ir rožiniai desertai, tačiau buvau labai nustebusi, kai šventės dieną gavę juos, išvydome paprastus desertus. Teiraujantis, kodėl taip neatsakingai sugadinta šventė, gamintojos atsiprašymo nesulaukėme, sekė vien priekaištai. Netikėtai teko suktis iš padėties ir pasidekoruoti desertus pačiai... Tačiau nepaisant visko, puota gavosi labai nuotaikinga, visi šauniai praleidome laiką!

Svarbi būsimu tėvelių užduotis – išrinkti vaikui vardą. Jau turite variantų?

Dar galvojame. Labai sunku apsispręsti, nes juo šaukiamas žmogus bus visą gyvenimą, todėl kai kalbame apie vardą, prisiimame atsakomybę, kad vardas nevirstų pravarde, gilinamės, kokią jėgą ir prasmę apskritai tas vardas reiškia. Turime porą variantų, bet galutinai nesame apsisprendę, o ir laiko dar yra.

Andžėjaus ir Ievos Ravanų vaikelio lyties atskleidimo šventė / Asmeninio albumo nuotr.

Ieva, kaip šiuo metu jaučiatės?

Jaučiuosi puikiai. Draugės sako, kad man tinka nėštumas, didelių pakitimų nei savijautai, nei įvaizdžiui nėra. Aplinkiniai negaili komplimentų, nuolat kartoja, jog nėštumas mane „pagražino“. Nežinau kodėl, bet laukdamasi pradėjau mažiau valgyti, apetitas niekur nedingo, noriu valgyti dažnai, bet pajėgiu įveikti tik po pusę porcijos. Vietoje to, kad priaugčiau svorio, kol kas tik netenku kilogramų.

Žodžiu jaučiuosi puikiai, abu esame labai laimingi, planuojame, kaip gražiau galėsime įrengti mažutei kambarį ir laukiame kada ji gims. Iš esmės nėštumo metu labai savęs neriboju, nueiname ir į koncertus, ir kažkur papramogauti... Manau, kad kai pati jautiesi gerai ir esi laiminga, vaikeliui tai irgi persiduoda. Turime nėščiosioms skirtą programėlę ir kiekvieną vakarą su vyru skaitome kūdikio žinutes. Jas siunčia „Vynuogė“ apie savo vystymąsi.

Andžėjaus ir Ievos Ravanų vaikelio lyties atskleidimo šventė / Asmeninio albumo nuotr.

Kokius pokyčius į jūsų gyvenimą jau spėjo atnešti „Vynuogė“?

Tikrai spėjo (šypteli). Pavyzdžiui, nors turiu vairuotojo pažymėjimą, prieš 10 metų pardaviau savo paskutinį automobilį ir nevairavau. Visgi, besilaukdama supratau, kad su vaiku bus žymiai patogiau turėti automobilį, tad nedelsiant jį nusipirkome ir jau beveik 5 mėnesiai, kai vėl sugrįžau į vairuotojų gretas bei tuo mėgaujuosi.

Dar vienas dalykas, kurį norime padaryti iki Vynuogės gimimo – įsigyti namą, nes norėtųsi, kad vaikas galėtų leisti laiką kieme, o ir patys seniai norime gyventi name. Šiuo metu esame aktyviuose naujos statybos ir modernaus namo paieškose, nenorime labai nutolti nuo Vilniaus. Kylančios būsto kainos truputį koreguoja mūsų planus, bet vis dar neprarandame vilties ir tikimės, kad naujus namus pavyks įsigyti iki gimdymo...

Fotogalerija:

Andžėjaus ir Ievos Ravanų kūdikio lyties atskleidimo šventė (14 nuotr.)
+8
Realybės šou „Tamsoje“ laimėtojas Andžėjus Ravanas antrąkart tuokėsi su mylimąja Ieva (42 nuotr.)
+36