Tapybos parodą pristačiusi Rūta Gajauskaitė: „Aukščiausias įvertinimas man būtų atlikėjos Beyonce skambutis“

Rūta Gajauskaitė / Organizatorių nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Buvusi dailiojo čiuožimo čempionė Rūta Gajauskaitė stebina aplinkinius skirtingų projektų gausa, stulbinančia išvaizda ir nuolatos nuo veido nedingstančia šypsena. Kovo mėnesį mergina pristatė pirmąją savo tapybos darbų parodą „ Ne. Paprasta“, kuri iš karto susilaukė susirinkusiųjų pripažinimo.

„Tai, ką matau Rūtos tapyboje, sunku surasti kitų autorių darbuose. Spalvų derinimas ir speciali technika įgalina autorę pasiekti savitą rezultatą, sukurti paslaptingą spalvingą atmosferą. O kūrinys „Moon“ man primena vaikystę, kai rinkome akmenukus Nidos pajūryje pasišviesdami pilnaties pinigu“, – taip apie Rūtos darbus kalbėjo dizaineris Aleksandras Pogrebnojus.

Mergina neslepia, jog šiuo metu vis dažniau pasvajoja apie dar vieną galimybę parodyti savo kūrinius visuomenei.

„Pastaruoju metu mano gyvenime veiklos tikrai nestinga. Daugiausiai laiko užima paskutinai magistro metai LSMU. Toliau darbai: sveikatingumo komplekse „Monte Pacis“ ir televizijoje bei ,žinoma, tapyba. Yra vienas rimtas projektas galvoje – tai antra paveikslų paroda, bendradarbiaujant su vienu muzikantu. Tačiau tai dar tik galvoje“, – pasakoja R.Gajauskaitė.

„Labas Rūta, noriu tavo paveikslo“

Tapyba Rūtos gyvenime atsirado maždaug prieš septynerius metus, tačiau jau pirmoje klasėje piešimo pamoka merginai buvo viena mėgstamiausių ir laukiamiausių.

„Piešimo pamokas daugelis mėgo dėl to, jog jų metu buvo galimybė turėti laisvą laiką, tačiau man tai buvo vieta atsiskleisti, nes mano darbai dažniausiai buvo įvertinami kaip originalūs bei kitokie. Su savo piešiniu aš išsiskirdavau iš kitų. Galbūt dėl to aš taip žaviuosi Andy Warhol, jo darbai labai skiriasi nuo manųjų, bet gal del to man jis ir patinka, jis kitoks nei kiti“, – susižavėjimo neslepia mergina.

Rūtos Gajauskaitės tapybos darbas / Asmeninio archyvo nuotr.

Pasak R. Gajauskaitės šiuo metu jos pagrindinis tikslas antrąją parodą surengti kiek įmanoma neįprastesnėje vietoje, galbūt net su muzikantu, kuris pasirašęs kontraktą su EMI, tačiau savo kaip tapytojos karjeros viršune ji laikytų skambutį iš už Atlanto.

„Aukščiausias įvertinimas ir tikras svajonės išsipildymas būtų Beyonce skambutis ir žodžiai: „Labas Rūta, noriu tavo paveikslo“, – juokauja R.Gajauskaitė.

Sritis, kuri davė viską

Visą gyvenimą aktyviai sportu užsiiminėjusi mergina teigia, jog ši veikla iš jos gyvenimo niekur nedingo ir tikrai nedings. Pasak Rūtos, sportas visuomet yra kartu su ja, jis toks pat svarbus, kaip atsigerti vandens.
Tuo tarpu, dainavimas yra ta sritis, kurioje ji tikrai niekada net nebandys atrasti savęs.

„Kai pradedu dainuoti, draugės sako, jog tai yra neįtikėtina. Neįtikėtina, kaip šitaip galima nemokėt dainuoti. Todėl šią veiklą ketinu išbraukti iš savo darbų sąrašo.“ – juokauja R. Gajauskaitė. „ Tačiau yra viena sritis, kuri davė man viską. Dailusis čiuožimas man yra Dievas. Kasdien keliuosi anksti ryte ir bėgu 5km palei Nemuną. Tad sportas, be abejonės, vis dar yra mano gyvenime.“

Rūtos Gajauskaitės tapybos darbas / Asmeninio archyvo nuotr.

Aktyvus gyvenimo būdas Rūtai suteikė galimybę ne tik pamatyti daugybę pasaulio šalių, bet ir praplėsti pažįstamų bei draugų ratą. „Itin džiaugiuosi pažintimi su formulės F-1 lenktynininku Nico Rosberg. Brazilijoje teko galimybė susipažinti su garsiu futbolininku Neymar. Galiausiai per draugo gimtadienį linksminausi kartu su Pamela Anderson. Smagu, jog mano gyvenimo būdas leidžia tiek daug keliauti ir pažinti tokių įdomių asmenybių“, – džiaugiasi R.Gajauskaitė

Po darbų skambina draugėms

Paklausta, kaip save įsivaizuoja po dešimties metų, R. Gajauskaitė juokauja, jog be abejonės mato tris vaikus, na, ir vyras turbūt turėtų būti.

Tačiau tuo pat metu jos gyvenime bus ir daug veiklos – ir sportas, ir tapyba.

„Svarbiausia man yra šeima, bet dažniausiai vakare, po ilgos dienos, skambinu draugėms. Mes su draugėm esame, kaip aš sakau, wolf pack. Būtent dėl jų tarp visų darbų svarbu išlikti tokia pačia, o geriausia – būti išskridusiai į savo pasaulį“, – sako mergina.

Skaitykite daugiau