Tarp „Auksinių gaublių“ apdovanojimų svečių – ir Dalia Ibelhauptaitė su Dexteriu Fletcheriu

Tarp apdovanojimų „Auksiniai gaubliai 2020“ svečių – ir Dalia Ibelhauptaitė su Dexteriu Fletcheriu/„Vida Press“ nuotr.
Tarp apdovanojimų „Auksiniai gaubliai 2020“ svečių – ir Dalia Ibelhauptaitė su Dexteriu Fletcheriu/„Vida Press“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2020-01-06 08:18
AA

77-oji „Auksinių gaublių“ teikimo ceremonija, vykusi Beverli Hilse, neeiline tapo ir pasaulyje bei Lietuvoje puikiai žinomam režisieriui, kūrėjos Dalios Ibelhauptaitės vyrui Dexteriui Fletcheriui – jo muzikinė juosta apie Eltoną Johną nominuota net trims prestižiniams apdovanojimams.

Dexterio Fletcherio režisuotas miuziklas „Rocketman“ šiais metais varžėsi geriausio miuziklo arba komedijos kategorijoje, pagrindinį vaidmenį atlikęs Taronas Egertonas pretendavo gauti geriausio miuziklo ar komedijos aktoriaus apdovanojimą, o daina „(I'm Gonna) Love Me Again“ (Eltonas Johnas, Bernie Taupinas), nuskambėjusi filme, nominuota kaip geriausias originalus muzikinis kūrinys.

„Rocketman“ pelnė net du „Auksinius gaublius“ – Taronas Egertonas pripažintas geriausiu miuziklo arba komedijos aktoriumi, o Eltono Johno ir Bernie Taupino kūrinys – geriausia originalia filmo daina.

 

Tarp apdovanojimų „Auksiniai gaubliai 2020“ svečių – ir Dalia Ibelhauptaitė su Dexteriu Fletcheriu/„Scanpix“ nuotr.

„Filme Rocketman Eltono Johno gyvenimas pavaizduotas taip, kaip jis jį prisimena. Mes dažnai praeities įvykių neatpasakojame tiksliai, atsiminimai yra susiję su emocijomis, tam tikrais išgyvenimais. Eltonas Johnas per savo karjerą patyrė šilto ir šalto, todėl sakau, kad „Rocketman“ – ypatinga kelionė, netikėčiausių atradimų ir praradimų kupina genialaus muzikanto istorija“, – dar prieš pasirodant juostai žurnalui „Žmonės“ apie „Rocketman“ pasakojo D. Fletcheris.

Daug ovacijų ir įvertinimų sulaukusi juosta ir per „Auksinių gaublių“ ceremoniją sulaukė daug dėmesio.

Tuo tarpu raudonuoju kilimu žengęs režisierius su žmona Dalia Ibelhauptaite nešė ir Lietuvos vėliavą.

Dalios Ibelhauptaitės ir Dexterio Fletcherio stiliumi per apdovanojimus rūpinosi mados dizaineris Juozas Statkevičius.

Tarp apdovanojimų „Auksiniai gaubliai 2020“ svečių – ir Dalia Ibelhauptaitė su Dexteriu Fletcheriu/„Scanpix“ nuotr.

Visus svečius ant raudonojo kilimo prieš ceremoniją pasitiko pramogų žurnalistė Giuliana Rancic ir radijo laidų vedėjas Ryanas Seacrestas.

Reaguodami į pasaulį ištikusią klimato kaitos krizę, „Auksinių gaublių“ organizatoriai paskutinę minutę pakeitė svečių valgiaraštį, nusprendė, kad netieks mėsos ir žuvies patiekalų. Per visą apdovanojimų istoriją – tai pirmasis kartas, kada svečiams buvo siūlomi vien veganiški valgiai.

Pasaulio problemas palietė ir aktoriai, savo kalbose atkreipę dėmesį į gaisrus Australijoje, moterų teises ir politiką.

Visą laimėtojų ir nominantų sąrašą rasite ČIA. 

Apdovanojimų „Auksiniai gaubliai“ svečiai (78 nuotr.)
+72