Tarp Kendall ir Kylie perbėgo juoda katė: „Jos nebegali viena kitos pakęsti“

Kendall Jenner ir Kylie Jenner / „Instagram“ nuotr.
Kendall Jenner ir Kylie Jenner / „Instagram“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2019-01-13 19:01
AA

Jauniausios Kardashian šeimos atstovės Kendall ir Kylie Jenner nuo vaikystės atrodė neišskiriamos. Tačiau pastaruoju metu tarp seserų perbėgo juoda katė, o pagrindinė nesutarimų priežastis – pinigai.

Žurnalas „Forbes“ Kylie yra paskelbęs penkta turingiausia Amerikos moterimi. Prieš dvejus metus išleista K. Jenner vardinė makiažo linija sulaukė neįtikėtino populiarumo ir jai uždirbo virš 630 milijonų dolerių. 

Tuo tarpu Kendall paskelbta daugiausiai planetoje apmokamu 2018-ųjų metų modeliu. 

Kendall Jenner ir Kylie Jenner / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Nors šis titulas – įspūdingas, Kylie turtai yra kur kas didesni nei Kendall ir ji, anot naujienų potalo „Radar“, nevengia tuo pasipuokuoti net prieš šeimos narius.

„Kylie be perstojo puikuojasi ir tai tapo didele problema. Kendall modelio karjera vis kyla ir Kylie nenori jai nusileisti. Finansiniai nesutarimai tarp jų sukėlė didelę įtampą. Jos nebeturi nieko bendra. Kas juokingiausia – jos abi yra neįtikėtinai išlepintos. Jos buvo turtingos nuo pat gimimo, tačiau panašu, kad jų godumui nėra ribų“, – minėtam naujienų portalui pasakojo artimas šeimos draugas.

Kendall ir Kylie 2007-aisiais / Vida Press nuotr.

K. Jenner „Forbes“ žurnale atsidūrė 27-oje turtingiausių pasaulio moterų sąraše. Reikia pabrėžti, kad į sąrašą patenka tik tos moterys, kurios pinigus uždirbo pačios. Kylie dar ir pati jauniausia. Visas garsenybės turtas yra vertinamas beveik milijardu dolerių.

Kylie Jenner / „Instagram“ nuotr.

Supermodelis Kendall Jenner itin daug dirba, tad neveltui yra itin laukiama ant geriausių mados podiumų. Modelio karjerą ji pradėjo būdama keturiolikos ir šiemet atsidūrė „Forbes“ žurnalo sudarytame daugiausiai uždirbančių modelių sąrašo pirmoje vietoje. 

Kendall Jenner gyvenimo akimirkos / Svanpix/Getty nuotr.