Tarp kilmingų Hanoverio princo Christiano ir Andų princesės vestuvių svečių – ir modelis Kate Moss

Hanoverio princo Christiano ir Alessandros de Osmos vestuvių akimirkos / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Kovo 16 d. vestuvių puotą iškėlė Hanoverio princas Christianas (32) su savo išrinktąja modeliu iš Peru Alessandra de Osma (26).

Vestuvės surengtos jaunosios gimtinėje Peru, sostinėje Limoje. Šventė numatyta trims dienoms.

Alessandra de Osma su tėvu Felipe de Osma Berckemeyer / „Scanpix“ nuotr.

Princas Christianas ir Alessandra de Osma jau susituokė 2017 m. lapkričio mėnesį. Tai buvo kukli civilinė santuoka artimiausių žmonių apsuptyje, o puota atidėta vėlesniam laikui. Pora gyvena Madride. Civilinė santuoka buvo surengta Londone, nes ten gyvena jaunikio mama.

Kate Moss ir jos draugas grafas Nikolai  von Bismarckas / „Scanpix“ nuotr.

Tarp svečių Limoje buvo garsus modelis Kate Moss ir jos draugas grafas Nikolai von Bismarckas, Jorkšyro princesės Eugenie ir Beatrice, Hanoverio princesės, Monako kunigaikštytės Caroline jauniausias sūnus Pierre Casiraghi, Graikijos ir Danijos princesė Maria-Olympia ir kiti kilmingi bei įtakingi.

Vestuvės itin puošnios, bet ne perdėm oficialios – po sutuoktuvių ceremonijos buvo surengti pietūs, netrukus po jų svečiai pakviesti pramogauti. Princui Christianui ir jo išrinktajai Alessandrai norėjosi, kad viešnagė Limoje svečiams paliktų neišdildomą įspūdį visam gyvenimui. Todėl parengta turtinga pramogų programa.

Patiems drąsiausiems svečiams siūloma ekstremalių pramogų – banglentės, paraglaidingas (nusileidimas nuo kalno viršūnės su parasparniu) ir kitos. Net jei kas to nebus bandęs, šalia esančios mokyklos jaunavedžių prašymu pasirengusios apmokyti svečius, kaip mėgautis vestuvėms neįprastomis pramogomis.

Svečiai, kurie nepasiruošę mėgautis adrenalinu, taip pat nenuobodžiaus – jiems paruoštas kulinarinis turas, o ir taip sotiems – ekskursijos į muziejus, tarp jų – ir į tą, kuriame galima susipažinti su garsaus fotografo Mario Testino, gimusio Limoje, kūriniais.

Princo ir jo išrinktosios svečių žingeidumą pasirengusios patenkinti kelios turistinės agentūros – gidai supažindins su Peru įžymybėmis: nuo prarastojo inkų miesto Maču Pikču, Kusko iki aukščiausiai virš jūros lygio esančio Titikakos ežero.

Princas Christianas yra Monako kunigaikštytės Caroline posūnis. Jos trečiasis vyras Hanoverio princas Ernstas Augustas Christiano susilaukė su pirmąja žmona šveicare Chantal Hochuli. Painu, bet svarbiausia viena – vyras yra britų monarchų palikuonis, Monako kunigaikščio Alberto II giminaitis.

Hanoverio princas Christianas ir jo išrinktoji Alessandra de Osma / Vida Press nuotr.

Hanoverio princas Christianas ir Alessandra de Osma susitiko 2005 metais princo vizito į Pietų Ameriką metu. Alessandra, dar vadinama Andų princese, tuomet buvo tik 14 metų, kaip gidė dirbo princą sutikusioje komandoje. Po ilgametės draugystės jau kaip pora jiedu viešumoje pasirodė 2011 m. Sužadėtuvės įvyko 2017 m. birželį, prieš princo vyresniojo brolio Ernsto Augusto jaunesniojo vestuves su rusų kilmės dizainere Jekaterina Malyševa.

Hanoverio princo Christiano ir Alessandros de Osmos vestuvių akimirkos (23 nuotr.)
+17

Skaitykite daugiau