Tarptautiniame grožio konkurse Brigitai Gaižauskaitei padėjo lino drabužiai

Šokėja Brigita Gaižauskaitė
Šokėja Brigita Gaižauskaitė
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-05-28 07:55
AA

Devyniolikmetė vilnietė šokėja ir modelis Brigita Gaižauskaitė neseniai grįžo iš Turkijos, kur dalyvavo tarptautiniame grožio konkurse „Miss New World 2018“. Lietuvė pateko į finalisčių TOP5 ir laimėjo „Mis Bikini“ titulą.

„Gavau pasiūlymą iš savo agentės atstovauti Lietuvai šiame konkurse, kadangi spalio mėnesį vyksiu į dar didesnį konkursą „Miss Cosmopolitan World 2018“. Net nedvejodama sutikau dalyvauti šiame konkurse Turkijoje, nes tai buvo puiki patirtis bei praktika. Labai smagu, jog dar ir titulą pavyko parvežti į Lietuvą“ , – su pakilia nuotaika sako B. Gaižauskaitė.

Sportinių šokių šokėja į mados pasaulį pateko ganėtinai vėlai: būdama septyniolikos. Tačiau jau spėjo kaip modelis padirbėti ne tik Lietuvoje, bet ir Taivane, Turkijoje bei Japonijoje.

Šokėja Brigita Gaižauskaitė – Turkijoje vykusio „Miss New World 2018“ konkurso dalyvė / Asmeninio albumo nuotr.

„Pripažinsiu, į modelio darbą iš pradžių žiūrėjau gana skeptiškai: na, ką ten prieš objektyvą pasistaipyti, juk tai – taip tuščia... Tačiau bėgant laikui mano nuomonė pasikeitė, nes turėjau galimybę savarankiškai keliauti, pamatyti visai kitas kultūras, sutikti daugybę be galo įdomių asmenybių. Ši veikla man padėjo augti ir bręsti kaip asmenybei“ , – teigia Vilniaus Gedimino technikos universitete kūrybines industrijas studijuojanti B. Gaižauskaitė.

Šokėja Brigita Gaižauskaitė – Turkijoje vykusio „Miss New World 2018“ konkurso dalyvė / Asmeninio albumo nuotr.

Tik grįžusi į Lietuvą iš Turkijoje vykusio grožio konkurso, mergina dalyvavo mados namų „Eksa“ lino drabužių fotosesijoje. Brigita dalyvauja jau ne pirmoje šių lietuvių mados namų fotosesijoje.

„Yra tokių prekių ženklų ar fotografų, kuriems negalėčiau atsakyti“, – sako modelis ir pabrėžia, itin mėgstanti lininius drabužius, kurie jai asocijuojasi su natūralumu, lengvumu, todėl ir puikiai tinka vasarą.

Šokėja Brigita Gaižauskaitė demonstruoja „Eksa“ lino drabužius / Ingos Kuzminskienės nuotr.

„Brigita – tarsi mūsų šeimos vaikas, pažįstame nuo jaunystės jos tėvus. Darželį, mokyklą, gimnaziją Brigita lankė drauge su mūsų sūnumi, buvo mūsų mados namų kolekcijų pristatymuose nuo mokyklos laikų. Ir pražydo iki modelio, darančio puikią karjerą užsienyje“, – šiltai apie bendradarbiavimą kalba „Eksa“ įkūrėjas Edvardas Vitkauskas.

Naujoji „Eksa“ lino kolekcija praktiška ir patogi. Skirta tiek darbui, tiek vakarėliams ar poilsiui. Siluetai laisvesni, patogūs, bet kiekvienas modelis nestokoja detalių, kurios rankomis siūtos, pešiotos, ar įvairiomis priemonėmis dekoruotos. Kolekcijai nestinga ryškesnių spalvų: mėlynos, gaiviai raudonos ir rožinės bei klasikinėmis tapusių juodos bei baltos.

„Bene pagrindinė naujovė – drabužiai siuvami iš dviejų ar net trijų skirtingų spalvų lino. Šis sprendimas rūbą dar labiau pagyvina, paverčia jį unikaliu“, – sako Lena Vitkauskienė, prekės ženklo „Eksa“ drabužių kūrėja.

„Lininiai drabužiai puikiai reprezentuoja Lietuvą“, – įsitikinęs modelis B. Gaižauskaitė, būtent aprangą iš lino, vilkėjusi nacionalinio kostiumo rungtyje „Miss New World“ konkurse.

Šokėja Brigita Gaižauskaitė (15 nuotr.)
+9