Tarptautinio lygio ilgalaikio makiažo akademijos atidaryme Kaune – būrys žinomų damų

Vakaro viešnios / Tomasfoto.lt nuotr.
Vakaro viešnios / Tomasfoto.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2018-11-15 13:06
AA

Trečiadienio vakarą žinomos kaunietės rinkosi į „Agnes Permanent“ ilgalaikio grožio akademijos laikinojoje sostinėje atidarymo vakarą. Renginio viešnios buvo ne tik supažindintomis su akademijoje atliekamomis ilgalaikio grožio procedūromis. Akademijos įkūrėja Agnė Švitinskaitė pristatė ir galimybes grožio industrijoms meistrėms čia įgyti naujų žinių bei paneigė dažniausiai sklandančius mitus apie ilgalaikį makiažą.

Renginys sulaukė didelio susidomėjimo – jame apsilankė aktorė Sandra Daukšaitė-Petrulėnė, floristė, TV laidų vedėja Kristina Rimienė, interjero dizainerė, TV laidų vedėja Donata Skorupskaitė-Liaukevičienė, aktorė Daiva Rudokaitė su dukra, modeliu Akvile Žirgulyte, buvusi čiuožėja, menininkė, Rūta Gajauskaitė-Krum, dainininkas Silvestras Belt, Gedimino Juodeikos sužadėtinė Živilė , papuošalų kūrėja Elvyra Monginienė ir daugelis kitų.

Susirinkę svečiai vaišinosi gardžiais virtuvės šefo Pauliaus Strasevičiaus ruoštais skanėstais bei šampanu. Žavingą publiką užėmė renginių vedėjas Tomas Grigaitis, kuris vakaro pradžioje pripažino, jog vesti tokią grožio šventę net jam, patyrusiam renginių vedėjui, yra nemenkas iššūkis.

„Esu vedęs įvairiausių renginių – nuo gimtadienių iki vestuvių, nuo sporto renginių iki įvairių teminių vakarėlių, tačiau tokiai grožio fiestai diriguoti dar netekę. Matot, aš net nežinojau, kas tas permanentinis makiažas...“ – pasisveikinęs su publiką sakė T. Grigaitis, šmaikščiai pridurdamas, jog geriausia, kad tokiuose renginiuose visada būna daug gražių moterų.

Vakaro akimirka / Tomasfoto.lt nuotr.
Vakaro akimirka / Tomasfoto.lt nuotr.

Tarptautinio pripažinimo sulaukusi permanentinio makiažo meistrė, prekės ženklo „Agnes Permanent“ įkūrėja Agnė Švitinskaitė savo grožio verslą lig šiol plėtojo Jungtinėje Karalystėje ir už Atlanto, tačiau Lietuvoje tokia jos grožio akademija – pirmoji. Kaip sako pati įkūrėja, ilgai dirbusi užsienio šalyse, ji pagaliau nusprendė savo patirtimi bei žiniomis pasidalinti ir su Lietuvos moterimis.

„Turime du pagrindinius tikslus – pirmasis yra suteikti kokybiškas ilgalaikio makiažo grožio procedūrų paslaugas visom mūsų klientėms, antrasis – paruošti kvalifikuotus šios srities profesionalus. Akademijoje mokome ir naujokes, ir jau pažengusias šios srities specialistes. Mes su komanda atiduodame visas žinias ir patirtį, jog ilgalaikis makiažas Lietuvoje įgautų naują požiūrį, turėtų visai kitokią vertę“, – renginyje kalbėjo A. Švitinskaitė.

Apie ilgalaikį makiažą vis dar sklando daugybė pasenusių mitų ir legendų, tad studijos įkūrėja renginyje sumanė juos paneigti. Renginio svečiams buvo parodytas iškalbingas video klipas, kuriame A. Švitinskaitė pateikė tvirtus argumentus, griaunančius visus stereotipinius mitus apie ilgalaikio grožio procedūras.

Kokie tie mitai? Anot Agnės, jų – tikrai ne vienas, tačiau tobulėjant technologijoms atėjo metas juos pamiršti.

„Sunku išskirti vieną, tačiau pats dažniausias mitas apie permanentinį makiažą – tai įsitikinimas, jog permanentas yra visam gyvenimui. Taip tikrai nėra. Taip pat daug kas galvoja, jog permanentas – tai tatuiruoti antakiai, mėlynos spalvos akių linija ar vyšninės lūpas. Tai visiška atgyvena, šiandien vyrauja natūralumo tendencijos, tad ir permanentinis makiažas yra daromas kuo natūraliau“, – renginyje sakė Agnė.

Video apie vis dar vyraujančius ilgalaikio makiažo mitus galite pamatyti čia:

Kokios ilgalaikio makiažo procedūros šiandien ant bangos? A.Švitinskaitė renginyje atskleidė, jog populiariausia permanentinio makiažo procedūra vis dar išlieka antakių koregavimas, tačiau natūralus lūpų kontūrų paryškinimas taip pat sparčiai populiarėja.

„Išvaizdos tobulinimas nėra vien tik tuščias, paikas noras džiaugtis gražesniu atvaizdu veidrodyje. Gerai atrodydama moteris daug labiau pasitiki savimi, savo jėgomis ir gali daug daugiau nuveikti. Džiaugiuosi, jog kartu su komanda padedame moterims atrasti daugiau pasitikėjimo savimi. Būkime gražios, užtikrintos ir laimingos!“,- renginyje kalbėjo A.Švitinskaitė. 

Ilgalaikio makiažo akademijos atidarymas Kaune (37 nuotr.)
+31
Temos: