Tatjana ir Kšištofas Lavrinovičiai mini vestuvių metines: „Mūsų pasaulis sukasi aplink naujagimį“

Tatjana ir Kšištofas Lavrinovičiai / Soc. tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Balandžio 16 dieną 15-ąsias vestuvių metines mini krepšininkas Kšištofas Lavrinovičius (41) ir Tatjana (35) Lavrinovič. Neseniai ketvirto vaikelio – sūnaus Kristiano – susilaukusi pora Žmonės.lt teigia, kad šią svarbią dieną pirmiausia nuoširdžiai sveikina vienas kitą, o po to jau galvoja kaip atšvęsti.

Ypatinga vestuvių metinių proga Tatjana pasidalijo savo ir Kšištofo nuotrauka. 

„Džiaugiuosi, kad tiek visko drauge patirta, kad turime didžiulę, laimingą šeimą. Paprastai minėdami metines mes skiriame vienas kitam šiltus žodžius, būname drauge. Šiandien dar nieko nesuplanavome, nes reikia  rūpintis mažiuku, kitiems vaikams – taip pat svarbūs reikalai, tad reikėjo visus išleisti, sužiūrėti“, – Žmonės.lt sakė Tatjana. 

Moteris prisipažino, kad paprastai metinių proga jiedu su vyru bent jau pavakarieniauja restorane, tačiau šįkart tikriausiai nukels šventę kitiems metams. 

„Pakalbėjome su Kšištofu, kad gal būsime kitokie ir tiesiog švęsime ne jubiliejines metines, o, pavyzdžiui, 16-ąsias. Gal net kokią didesnę šventę susiorganizuosime. Dabar visas mūsų pasaulis supasi aplink mažiuką, kuriam reikia daug dėmesio. Kai jis paaugs, tikrai pasidarysime šventę“, – kalbėjo Tatjana.

❤️❤️❤️

Posted by Tatyana Lavrinovich on Wednesday, June 16, 2021

Žmonės.lt primena, kad pora susituokė Vilniaus santuokų rūmuose 2006 metais. Kšištofas tuo metu žaidė Kazanės „Unikis“ krepšinio klube. Vestuvių dieną poros liudininkais tapo Kšištofo brolis Darjušas su žmona Edita. 

Vyras troško didelės šeimos

Anksčiau interviu Tatjana atviravo, kad ketvirtasis vaikelis – labai lauktas ir planuotas, tačiau neslėpė, kad didžiausias iniciatorius šeimos pagausėjimui buvo būtent vyras.

„Prašė prašė ir priprašė, – juokėsi tada Tatjana. – Šiaip vaikai irgi labai laukia naujo šeimos nario, pati taip pat jaučiuosi rami ir laiminga. Nėštumas nesunkus, tyrimai geri. Tiesa, buvau jau kiek pamiršusi šį etapą, kai keičiasi kūnas, visgi laukiausi net prieš septynerius metus.“

Poros jauniausias sūnelis gimė balandžio 12 dieną Vilniaus gimdymo namuose.

„Žmona ir vaikelis jaučiasi labai gerai, viskas įvyko pagal planą. Kol kas žmona dar neparvežta į palatą, laukiu žinių, kada jau parveš ir galėsiu nueiti pasimatyti. Kol kas mačiau tik vaikelio nuotrauką, labai laukiu susitikimo“, – Žmonės.lt tuomet sakė K.Lavrinovičius.

Sūnus Danielių (13) ir Dominyką (11) bei dukterį Emily (7) auginantys Kšištofas ir Tatjana dėl vardo jauniausiajai atžalai  diskutavo iki pat jo gimimo. Galiausiai sūnų pavadino Kristianu.

Kšištofas ir Tatjana Lavrinovičiai (18 nuotr.)
+12
Skaitykite daugiau