Menininkas savo kūną paženklino 40 tūkst. simbolių – įkvėpė visuotinė žmonių amnezija

Žmonės.lt fotomontažas / INSTAGRAM nuotr.
Žmonės.lt fotomontažas / INSTAGRAM nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-11-21 08:00
AA

Nors Alfredo Meschi tik prieš tris metus sumanė tapti veganu, iki tol vyras 50 metų buvo vegetaras ir aktyviai kovojo už gyvūnų teises. Augęs žvejų ir medžiotojų šeimoje Alfredo dabar savo kūną naudoja kaip priemonę išreikšti mintims ir atkreipti dėmesį į šių dienų visuomenės žiaurumą.

Socialinėje paskyroje tūkstančius gerbėjų turintis vyras skatina žvelgti į šių dienų politiką ir visuotinę amneziją atidžiau. Alfredo net išsitatuiravo 40 tūkstančių mažų kryželių ant savo kūno. Jie simbolizuoja gyvūnus, tapusius mūsų vartotojiškos visuomenės aukomis.

„Suteikite gyvūnams laisvę“, – tai skelbia menininkas, kurį pasikeisti ir pradėti aktyviau kovoti paskatino meksikiečių radikalų grupė. Savo kūnus šie žmonės naudoja it priemonę kovoje su valdžia. Tiesa, jie bando atkreipti politikų dėmesį į šalį krečiančią narkotikų krizę. Valdžia su kvaišalų prekeiviais tarsi suvienijusi jėgas.

Alfredo Meshi sako, kad šių dienų visuomenė serga nesibaigiančia, pačių mūsų sau sukelta amnezija. Tarsi spratimas apie užuojautą, empatiją ir neteisybę, yra jungiklis, kurį mes lengvai galime įjungti ir vėl išjungti.

„Prieš tapdamas aktyvistu aš nusprendžiau šios amnezijos neprisileisti. Turiu kovoti kiekvieną sekundę. Ir kai aš kaunuosi, kiekvieną akimirką nužodoma apytiksliai 40 tūkstančių gyvūnų visame pasaulyje. Dėl vienintelio troškimo – patenkinti apetitą.“

Menininko nuotraukos socialiniuose tinkluose sukelia diskusiją ir skatina aktyvistus nepasiduoti kovoje už gyvūnų teises. Vieniems jis atrodo tarsi beprotis, o kiti žavisi vyro drąsa ir manifestais.