Tatuiruotė pagal horoskopą!

Moteris tatuiruotu kūnu / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Kiekviena moteris ir mergina bent kartą gyvenime susimąstė apie tai, kad reikėtų pasidaryti tatuiruotę. Bent mažą mažulytę. Tačiau piešinį ar žodžius išsirinkti visada labai sunku. Vien jau todėl, kad tai puoš jūsų kūną ne dieną ir ne dvi. Štai ką apie tai sako jūsų horoskopas.

Galite prieštarauti, kad tikrai ne visiems Jaučiams ar Ožiaragiams patiks toks pats tatuiruotės piešinys, ir jūs tikrai nesuklysite, tačiau kiekvieno Zodiako ženklo atstovus vienija kur kas daugiau bendrybių nei skirtybių. Taip pat galite tai paversti tiesiog žaidimu ir pasitikrinti, ar mūsų siūlomos rekomendacijos nors šiek tiek atitinka jūsų lūkesčius. O galbūt patarimai bus tokie naudingi, kad galų gale pasiryšite pasidaryti taip seniai trokštamą tatuiruotę.

Ugnies ženklai – pirmūnai

Raktiniai žodžiai: ugnis, impulsyvumas, metalas, šiluma.

Šios stichijos ženklai yra Avinas, Liūtas ir Šaulys. Avino ženklo atstovai – impulsyvūs, energingi, nekantrūs. Jūs norėsite neįtikėtinai originalios tatuiruotės, tokios, kokios dar niekas niekada neturėjo. Todėl galite paieškoti kiniškų ar japoniškų simbolių, reiškiančių meilę, sveikatą ar kitus gerus dalykus. Visiems Avinams patiks išsitatuiruoti savo Zodiako ženklą – ragus, nes jis atrodo originaliai, yra dailus, gana grafiškas. Avinai labai kūrybingi, todėl ir jų pasirinkta tatuiruotės vieta turi būti neįprasta. Tik nesitatuiruokite nieko galvos srityje.

Jei esate kitas Ugnies stichijos atstovas Liūtas, vadinasi, mėgstate viską, kas ryšku, matoma, išsiskiria. Jums patinka save parodyti, norite būti pastebėti. Tad nors tatuiruotę galite išsirinkti ir ne visiškai provokuojančią, ji turi atspindėti jūsų kilniaširdiškumą, valingumą, išdidumą. Jums tinka širdelės formos tatuiruotės, nes bylos apie jūsų didelę širdį, puikiai atrodys Liūto ženklo simbolis ar karūna – jūs gi esate Zodiako karaliai.

Tatuiruotė / „Fotolia“ nuotr.

Šauliai – avantiūrų mėgėjai, tad tatuiruotę gali pasidaryti vos šovus minčiai, kad jiems jos reikia. Todėl ir piešinį gali pasirinkti visiškai neapgalvotai, tiesiog atėjus į galvą atsitiktinei minčiai. Ne vienas Šaulys pasirenka simbolį, susijusį su kelionėmis, savo požiūriu į gyvenimą, arba Šaulio Zodiako ženklą – į tikslą skriejančią strėlę.

TAIP PAT SKAITYKITE: Likimo skaičiai – raktas į pažinimą

Žemės ženklai – stabilumo ieškotojai

Raktiniai žodžiai: pastangos, atkaklumas, pastovumas, patikimumas.

Žemės ženklams priklauso Jaučiai, Mergelės ir Ožiaragiai. Visi jie kur kas stabilesni nei impulsyvieji Ugnies stichijos ženklai, taigi ir tatuiruotes darysis labiau apsvarstydami, kokios iš tiesų norėtų, kokia būtų prasmingesnė ir ką nors konkretaus reikštų. Daugeliui Jaučių patinka klasikinis stilius, todėl jiems nereikia ieškoti kokių nors įmantrių simbolių. Kadangi nemažai dėmesio šio ženklo atstovai skiria detalėms, ir tatuiruotę rinksis labai rūpestingai. Jei neras gero meistro ir nebus garantuoti dėl tinkamiausio piešinio, visi Žemės ženklai geriau palauks, kol ta akimirka ateis, nei darysis atsitiktinę tatuiruotę.

Ožiaragiai rinksis ką nors monumentalaus, jiems tinka geometrinės figūros ir, žinoma, kaip visiems Zodiako ženklams – jų ženklo simbolis. Ožiaragiai nemėgsta blaškytis ir kaitalioti savo sprendimų, todėl jei jau nusprendžia darytis tatuiruotę, tai visam laikui. Tatuiruotę Ožiaragiams patartina rinktis tik jiems vieniems matomoje vietoje, kad, pavyzdžiui, netrukdytų siekti rimtos karjeros.

Mergelėms taip pat tinka geometrinių figūrų piešinys, tačiau šio ženklo atstovams kur kas priimtinesnis smulkesnis tatuiruotės raštas, vertėtų pagalvoti ir apie kokią nors prasmingą citatą. Mergelės yra praktiškos ir pedantiškos, tad joms labai svarbu susirasti patikimą tatuiruočių meistrą, kuris dirbtų itin preciziškai. Prasmingas piešinys simboliškai palaikys šio ženklo atstovus, jei tatuiruotę jie pasidarys ant pilvo.

Oro ženklai – intelektualumas ir lengvumas

Raktiniai žodžiai: universalu, lengva, stilinga, gyva.

Oro stichijai priklauso Vandenis, Svarstyklės ir Dvyniai. Tai žmonės, kuriems labai svarbus bendravimas, tad ir jų tatuiruotės turi tai atspindėti, kviesti komunikuoti.

Tarp Svarstyklių gausu madų dizainerių ir populiariausių žurnalų viršelius puošiančių žvaigždžių, tad ir tatuiruotes šie žmonės rinksis labai išmoningas, stilingas ir galbūt tuo metu labai madingas. Jos neturi būti labai didelės, tačiau išskirtinės – tam tikras ornamentas, šūkis ar mylimo žmogaus vardas. Svarbiausia, kad tatuiruotė patiktų jums patiems!

Tatuiruotė / „Fotolia“ nuotr.

Vandenis laisvės mylėtojas, jam norisi, kad visi žmonės būtų lygūs, kad visiems gerai sektųsi, tad jam būtų gerai pagalvoti apie tokias tatuiruotes, kurios atspindėtų jo pažiūras. Kita vertus, šio ženklo atstovai yra labai tolerantiški ir plačių pažiūrų, todėl gali pasidaryti net priešingo savo stiliui tatuiruotę arba išsitatuiruoti chaotišką, eklektišką ženklą. Jūsų valia! Tačiau jums vertėtų pagalvoti, ar šią tatuiruotę norėtumėte turėti dar ir po penkerių metų.

Dvynių ženklas savyje vienija oro stichijos permainingumą, skirtingų savybių dermę. Šie žmonės yra kartu ir emocionalūs, ir racionalūs. Tai leidžia jiems gerai apgalvoti kiekvieną variantą ir priimti geriausią sprendimą. Taip pat Dvyniai turi gerą skonį, tad šio ženklo atstovai ir patys gali būti tatuiruočių meistrai.

Vandens ženklai – emocijų dievai

Raktiniai žodžiai: išjausta, paslaptinga, romantiška

Vandens stichijai priklauso Žuvys, Vėžys ir Skorpionas. Svarbiausia šių ženklų atstovams yra jausmai, todėl tatuiruotes jie rinksis atsižvelgdami į tai, kaip jaučiasi tą akimirką.

Vėžio ženklas vienas jausmingiausių, jam svarbu, kad kiti žmonės gerai jaustųsi, tad netgi rinkdamasis tatuiruotę jis pagalvos, ar piešinys ant kūno nieko nežeis. Vėžiukėms tiks išsitatuiruoti gėlių motyvus ar tiesiog vieną kurį konkretų žiedelį – levandos ar neužmirštuolės. Taip pat galimas variantas koks nors vandens simbolis.

Skorpionas pats paslaptingiausias horoskopo ženklas, tad jis turėtų tatuiruotei pasirinkti arba labai paslaptingą kūno vietą, arba piešinį, kuris kitiems būtų mįslė. Pavyzdžiui, kokį nors kodą, kurį suprastų tik pats. Tik tada jausis komfortiškai. Primityvios ar banalios tatuiruotės – ne jiems.

Žuvys – romantikės, romantiškesnių merginų ir moterų, nei gimusių po šiuo Zodiako ženklu, tikriausiai nerastumėte. Joms svarbiausia ne vaizdas, ne įvaizdis, bet meilės ir švelnumo jausmas. Tad tatuiruotis galėtų romantiškus prisiminimus keliančius ženklus, žodžius, vardus. Geriausia vieta tatuiruotei – kulkšnis.

Skaitykite daugiau