Tautrimo Aštrausko klinika atšventė „Cementofkę“: „Stengiamės, kad čia visada būtų gera aura“

Įamžinta šventės akimirka. Monika, Milda, Skaistė/Organizatorių nuotr.
Įamžinta šventės akimirka. Monika, Milda, Skaistė/Organizatorių nuotr.
Šaltinis: Projekto partnerio turinys
2019-09-20 16:27
AA

Šiemet septintus gyvavimo metus minėjusios Tautrimo Aštrausko klinikos darbuotojai rudenį pasitiko su ypač gera nuotaika. Kolektyvas smarkiai išaugo, sustiprėjo. Šia proga visiems klinikos darbuotojams buvo surengtas išskirtinis vakarėlis – „Cementofkė“.

Prie komandos prisijungė ilgalaikę darbo patirtį turintys, gerai žinomi profesionalūs plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojai Kęstutis Maslauskas ir Renaldas Vaičiūnas bei neurochirurgas Bronius Špakauskas.

„Cementofkė“ suorganizuota neatsitiktinai! „Vienu metu prie bendro pietų stalo visam kolektyvui susėsti labai retai kada pavyksta. Komanda didelė, tai vieni, tai kiti darbuojasi, todėl ir norėjome bendros šventės. Pabūti drauge, pasidžiaugti vieni kitais, atsisveikinti su prabėgusia vasara ir tiesiog pajausti ir pasakyti vieni kitiems, kaip gera būti drauge! Nuo pat tada, kai buvo įkurta Tautrimo Aštrausko klinika, stengiamės, kad čia visada būtų gera aura, kad kiekvienas – pacientas ir darbuotojas – jaustųsi patogiai. Tikime, kad pozityvi energija ir harmoninga darbo aplinka daro įtaką darbuotojų motyvacijai ir darbo našumui. Tik tas darbuotojas, kuris darbe jaučiasi laisvai, realizuoja save ir nejaučia įtampos ar spaudimo, gali padaryti kur kas daugiau, nei jam oficialiai priklauso“, – džiaugėsi padidėjusia komanda klinikos vadovė Martyna Balsevičienė.

Plastikos chirurgai Tautrimas Aštrauskas, Kęstutis Maslauskas, Renaldas Vaičiūnas/Organizatorių nuotr.

„Juokaudami kolegos manęs klausė, ar dabar nekonkuruosime tarpusavyje. Galiu pasakyti, kad tikrai ne, nes kiekvienas esame savo srities specialistas. Labai džiaugiuosi, kad puikiai vienas kitą papildome, o suvieniję jėgas rezultatais galime nustebinti ne tik pacientus, bet ir patys save. Man labai svarbu, kad visi – tiek gydytojai, tiek administracija – čia dirbdami jaustų pilnatvę“, – sakė plastikos chirurgas Tautrimas Aštrauskas.

Kaune jaukiame gamtos prieglobstyje įsikūrusioje modernioje plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos klinikoje dirba patyrusi beveik penkiasdešimties profesionalų komanda, kelianti aukščiausius reikalavimus savo darbo kokybei. Tautrimo Aštrausko klinikoje pagal naujausias tendencijas įrengtos dvi operacinės, visada budi trys medikų komandos. Taip pat įrengti keturi konsultacijų kabinetai ir jaukios palatos, už kurių langų matomos nuo vėjo siūbuojančios pušys. „Čia tikra ramybės oazė, jautiesi kaip kokiame Druskininkų kurorte“, – taip pacientai po vizito apibūdina kliniką.

Plastikos chirurgas Tautrimas Aštrauskas/Organizatorių nuotr.

Be plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos, neurochirurginių operacijų, klinikoje teikiamos ir kitos paslaugos. Čia taip pat dirba estetinės medicinos gydytojai, dermatovenerologai, akušeriai-ginekologai, radiologai, reumatologai, otorinolaringologai, neurologai ir skausmo gydytojai.

Tautrimo Aštrausko klinikos „Cementofkė“ vakarėlis (12 nuotr.)
+6
Temos: