Taylor Swift pristato naują albumą „Midnights”: „Tai kelionė per siaubą ir saldžiausius sapnus“

Taylor Swift / Universal Music Lithuania nuotr.
Taylor Swift / Universal Music Lithuania nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2022-10-21 14:48
AA

Šiąnakt JAV atlikėja ir dainų autorė Taylor Swift išleido ilgai lauktą 10- ąjį studijinį albumą – „Midnights”.

„Šis albumas skirtas mums visiems, kurie naktimis vartomės lovoje, negalėdami užmigti, todėl nusprendę palikti savo degančius žibintus, einame ieškoti – tikėdamiesi, kad galbūt, kai laikrodis išmuš dvylika…sutiksime save,” – pasakoja atlikėja.

„Midnights” alsuoja miglotomis abejonėmis, privačiais triumfais, svarbiausiais klausimais ir ilgalaikiais apmąstymais, kurie kiekvieną iš mūsų persekioja naktimis, neleisdami mums užmigti; Panašu, kad Taylor Swift jautė pareigą per naująją muziką savuosius iškelti į šviesą.

Taylor Swift / Universal Music Lithuania nuotr.

„Tai muzikos rinkinys, parašytas vidury nakties. Kelionė per siaubą ir saldžius sapnus. Grindys, kuriomis žingsniuojame ir demonai, su kuriais susiduriame“, – kalbėjo T.Swift, skelbdama apie naują projektą.

Kartu su 13-ka naujų albumo dainų pasirodė ir netikėtas duetas – „Snow On The Beach“, kurį Taylor Swift įrašė drauge su kitu pop muzikos genijumi – JAV atlikėja Lana Del Rey. Dainoje daugiausia dėmesio skiriama mažai tikėtinam skirtingų gamtos stebuklų susidūrimui – „keista, bet nepaprastai gražu“, sako Swift, todėl atrodo teisinga, kad daina įrašyta kartu su Lana.

Išgirskirte naujausią Taylor Swift albumą „Midnights” ČIA.

Taylor Swift pristato naują albumą „Midnights” (3 nuotr.)
Universal Music Lithuania nuotr.