Taylor Swift savo gerbėjos mamai, esančiai komos būsenoje, paaukojo beveik 16 tūkst. JAV dolerių

Taylor Swift / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Dainininkė Taylor Swift niekuomet nelieka abejinga ir garsėja savo kilnia širdimi. Šį kartą garsi atlikėja nusprendė paaukoti nemažą sumą gerbėjai, kuri pagalbos prašė „Twitter“ paskyroje.

Sadie Bartell, turinti „Twitter“ socialiniame tinkle sukūrusi Taylor fanų puslapį rašė, kad jai labai nesmagu prašyti savo sekėjų pagalbos, tačiau tikino, kad kitos išeities nebemato. Mergina kvietė melstis už jos šeimą ir paliko puslapio „GoFundMe“ nuorodą, kurioje galima paaukoti.

Sadie Bartell mama komos būsenoje yra jau trečius metus, tačiau šeima nė neketina pasiduoti ir mamą slaugo kasdien. Moters situacija išties sudėtinga: atsivėrusi opa, sukėlė uždegimą ir pažeidė smegenis.

Savo gerbėjos prašymą pastebėjusi Taylor Swift paaukojo 15,500 tūkst. dolerių sumą pridėdama komentarą: „Su meile, Taylor, Meredith ir Olivia Swift“. Pastarosios – tai katės, kurios itin populiarios dainininkės „Instagram“ socialiniame tinkle.

Žinia, kad Taylor Swift paaukojo nemažą sumą, pasidalijo pati Sadie Bartell. Šeima tikisi surinkti 40 tūkst. dolerių ir tokiu būdu palengvinti ne tik mamos būklę, bet ir padėti tėčiui, kuris vienas rūpinasi ne tik lovos patale esančia žmona, bet ir šešiais vaikais.

Tai ne pirmas kartas, kai dainininkė atkreipia dėmesį į savo gerbėjus, kuriems reikia pagalbos. Štai spalio pradžioje, mergina susipažino su aštuonerių Jacobu, kuris yra autistas. Tuomet Taylor paaukojo 10 tūkst. dolerių tam, kad berniukas galėtų įsigyti specialų šunį, kuris padėtų Jacobo kasdieniniame gyvenime ir taptų jo draugu.

Prieš keletą metų dainininkė savo vienuolikmetei gerbėjai Naomi Oakes, sergančiai leukemija, paaukojo 50 tūkst. JAV dolerių, kad padėtų mergaitės šeimai kovoti su sunkia liga. Šios sumos užteko 6–9 mėnesių mergaitės gydymui, o Taylor Swift dėmesys ir jos nuoširdi asmeninė žinutė ilgam pakėlė mažosios ligoniukės nuotaiką.

Skaitykite daugiau