Taylor Swift seksualiame vaizdo klipe „Wildest Dreams“ glamonėjasi su gražuoliuku Scottu Eastwoodu

Scottas Eastwoodas ir Taylor Swift vaizdo klipe „Wildest Dreams“ / Stop kadras
Scottas Eastwoodas ir Taylor Swift vaizdo klipe „Wildest Dreams“ / Stop kadras
Šaltinis: Žmonės.lt
2015-09-01 21:01
AA

MTV vaizdo klipų apdovanojimuose triumfavusi Taylor Swift (25 m.) pristatė naują savo klipą „Wildest Dreams“, kuriame nusifilmavo ir gražuoliukas Scottas Eastwoodas (29 m.).

Įspūdingame vaizdo klipe Taylor Swift ir aktorius Scottas Eastwoodas vaidina esantys senojo Holivudo aktoriai, tarp kurių filmuojant filmą Afrikoje užsimezga aistringas slaptas romanas.

„Koks nuostabus laikas, praleistas dirbant su Taylor Swift. Ji ne tik yra tikra žvaigždė, bet ir kai kas, ką didžiuodamasis galiu vadinti drauge. Ji yra nuostabus žmogus, kokių sunku gyvenime rasti. O kai surandi... stipriai laikykis“, – apie Taylor Swift tik geriausiais žodžiais socialiniuose tinkluose atsiliepia Scottas Eastwoodas.

Visus pinigus, gautus už šį vaizdo klipą, Taylor Swift paaukos laukinius Afrikos gyvūnus globojančioms organizacijoms.

Sekmadienio vakarą MTV vaizdo klipų apdovanojimuose Taylor Swift labai pasisekė: ji laimėjo svarbiausią vakaro apdovanojimą – jos klipas „Bad Blood“ pripažintas geriausių metų vaizdo klipu. Dar dvi statulėles ji pelnė už kitą savo klipą „Blank Space“.

Stilingą „Wildest Dreams“ vaizdo klipą režisavo Josephas Kahnas – jis kūrė ir MTV apdovanojimus pelniusius Taylor Swift klipus „Bad Blood“ bei „Blank Space“.