Taylorui Lautneriui MTV apdovanojimą įteikę aktoriai scenoje nusimovė kelnes

Sethas Rogenas, Zacas Efronas ir Danny McBride'as / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

MTV kino apdovanojimuose buvo visko – nuo keistų nominacijų iki dar keistesnių ir komiškų nuotykių scenoje. Štai du komikai, aktoriai Sethas Rogenas ir Danny McBride'as nusprendė apdovanojimą Taylorui Lautneriui įteikti... be kelnių. Po jomis vyrai atskleidė vilkį labai jau neįprastus apatinius.

Kelnes nusimovęs Sethas Rogenas apkabino Taylorą Lautnerį. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Juokingą situaciją susirinkusiems stebėti apdovanojimų iškrėtė apdovanojimą Taylorui Lautneriui įteikę aktoriai – Zacas Efronas, Sethas Rogenas ir Danny McBride'as. Pastarieji du nusprendė, kad jei Tayloras yra apdovanojamas už Geriausią pasirodymą be marškinėlių, jie gali įteikti apdovanojimą be kelnių. Daugiau apie MTV apdovanojimus ir nominantus skaitykite čia.

Kaip tarė, taip ir padarė – galiausiai S.Rogenas ir D.McBride'as nusimovė kelnes ir scenoje liko stovėti su keistais „apatiniais" – vienas su netikrų plaukų kupeta intymioje vietoje, o kitas vietoje apatinių dėvėjo geležinę nekaltybės spyną.

Ne ką mažiau juokingą mizansceną parengė T. LAutneris. Nors visi vampyrų sagos „Saulėlydis“ gerbėjai yra įpratę matyti aktorių Taylorą Lautnerį su raumeningu torsu, sekmadienį vaizdelis buvo kiek kitoks. Lipdamas į MTV kino apdovanojimų sceną atsiimti „Auksinio spragėsio“ (angl. Golden Popcorn) už Geriausią pasirodymą be marškinėlių, aktorius gerbėjams paruošė staigmeną – apvalainą, marškinių sagas plėšantį pilvuką.

Dėl tokių aktoriaus pokyčių susikrimtusias gerbėjas norime iš karto nuraminti – T.Lautneris vis dar turi savo skiriamuoju bruožu tapusi treniruotą torsą. Apdovanojimų scenoje jis pasirodė su dirbtiniu pilvu, kurį juokaudamas vadino brandos požymiu.

„Aš būsiu atviras su jumis, neseniai man suėjo 21-eri. Šiek tiek gėriau (Amerikoje gerti legalu tik nuo 21-erių – aut.past.) ir šiek tiek valgiau. Taigi jūs matote rezultatą“, – pokštavo jis.

O pasižiūrėjęs į savo raumeningo torso nuotrauką, kabančiame ant sienos ekrane, jis trumpai pridūrė: „Tai buvo seni geri laikai.“

Kelnes nusimovęs Sethas Rogenas apkabino Taylorą Lautnerį. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Skaitykite daugiau