Tėčiu tapęs Tadas Rimgaila: „Būkime dėkingi savo moterims už tokius stebuklus“

Tadas Rimgaila su sūnumi Oskaru ir žmona Liucina / Asmeninio albumo nuotr.
Tadas Rimgaila su sūnumi Oskaru ir žmona Liucina / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2021-07-21 10:47
AA

Desertinės „Liu Patty“ savininkė Liucina Rimgailė (32) ir renginių vedėjas Tadas Rimgaila (36) vos prieš dieną sulaukė gimstant pirmagimiam sūnui Oskarui. Kiek apsipratęs su nauju tėčio statusu, T.Rimgaila išreiškė dėkingumą tiek žmonai, tiek sūnui į šį pasaulį padėjusioms ateiti medikėms.

Praėjus parai po sūnaus gimimo T.Rimgaila socialiniame tinkle pasidalijo pirma nuotrauka su savo atžala.

Žmonės.lt kalbintas žinomas vyras prisipažino, kad emocijos – tik pačios geriausios, o tėčio statusas jam kelia tik pačius gražiausius jausmus.

Vis dėlto dėl koronaviruso pandemijos pirmąją naktį naujieji tėveliai turėjo praleisti atskirai. „Dėl Covid-19 neleido pasilikti, bet skubu lėkti aplankyti“, – Žmonės.lt trečiadienio rytą sakė T.Rimgaila.

Vyras prisipažino, kad kol kas širdyje – begalė emocijų, tačiau dar nespėjo galutinai suvokti, koks tai didelis gyvenimo pokytis.

„Dar reikia laiko tam suprasti. Nemanau, kad tėvystei galima kažkaip užtikrintai pasiruošti“, – sakė jis.

Paklaustas, ar nebijo, tikėtina, ištiksiančių bemiegių naktų, T.Rimgaila sakė nusiteikęs ryžtingai. „Reikės keltis – kelsiuosi, ir viskas“, – šypteli.

Tadas Rimgaila su sūnumi Oskaru / Asmeninio albumo nuotr.

Savo dėkingumą žmonai ir medikams Tadas išreiškė ir socialiniame tinkle, pasidalijęs pirmąja nuotrauka su naujagimiu.

„Manau, kad man tai tinka. Vaikystėje mėgdavau pažaisti ne tik su mašinėlėmis, bet ir su lėlėmis, tada man sakė, kad būsiu geras tėtis (šypsena). Labai norėčiau, kad tai būtų tiesa, labai pasistengsiu.

Bet vis dėl to, dabar suprantu, kodėl mama yra mama. Aš taip didžiuojuosi Liucina Rimgaile, kad sunku net žodžiais apsakyti. Ramybė, tvirtumas, susikaupimas, atsidavimas ir meilė, viskas, kas neleidžia supanikuoti.

Atleiskit vyrai, bet šiame procese mes vis tik esam maža dalelė, tad būkime dėkingi savo moterims, už tokius stebuklus, kuriuos galime laikyti savo rankose! Taip pat labai ačiū Santaros klinikų akušerijos skyriaus merginoms už viską!“ – feisbuke rašė jis.

Liucina ir Tadas Rimgailos su sūnumi Oskaru

Žmonės.lt primena, kad Rimgailų vaikelis gimė liepos 20 d., 11 val. 33 min. Oskaru pavadintas naujagimis gimė 3.3 kg svorio, 55 cm ūgio.

„Panašu, kad kažką gyvenime visgi darome teisingai. Dievas mums atsiuntė patį mieliausią ir tobuliausią apdovanojimą – šiandien mums gimė sūnelis Oskaras Rimgaila“, – liepos 20-ąją paskelbė sūnaus susilaukusi Liucina Rimgailė.

Žmonės.lt dar prieš gimstant vaikeliui moteris atviravo, kad apie šeimos pagausėjimą su vyru Tadu jiedu galvoti ėmė pastaraisiais metais.

„Tiesiog mūsų ir Dievo planai sutapo. Jau toks abiejų amžius, kad galime žymiai ramiau sutikti šią žinią“, – sakė Liucina.

„Anksčiau tikrai nebuvo taip, kad nuolatos apie šeimos pagausėjimą mąstytume, tiesiog reikėjo tinkamo laiko ir tas laikas galiausiai atėjo. Kai sužinojau, jog laukiuosi, nudžiugau, ramiai tai priėmiau. O ir vyro reakcija buvo tokia pati. Kai prieš miegą vakare jam pranešiau apie kūdikį, Tadas naujieną priėmė kaip jau žinodamas ir prisipažino nujautęs, kad būtent šiandien aš kažką panašaus jam pasakysiu“, – tuomet kalbėjo Liucina.

Liucina ir Tadas Rimgailos (45 nuotr.)
+39