Teismas ėmėsi R.Ščiogolevaitės ir R.Damijonaičio skyrybų bylos: konfliktai apsunkina procesą

Rūta Ščiogolovaitė ir Rolandas Damijonaitis / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Rūta Ščiogolovaitė ir Rolandas Damijonaitis / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2021-02-18 13:23
AA

Vilniaus regiono apylinkės teisme ketvirtadienį buvo nagrinėjamas dainininkės Rūtos Ščiogolevaitės ir Rolando Damijonaičio skyrybų prašymas. Bylą apsunkinančios aplinkybės – konfliktai tarp ieškovės Rūtos ir atsakovo Rolando.

Kaip rašo portalas 15min, per nuotoliniu būdu vykusį posėdį buvo bandoma rasti abi puses – tiek Rūtą Damijonaitienę, tiek Rolandą Damijonaitį – tenkinančius sprendimus.

Teigiama, jog teisminio proceso metu žinoma moteris sieks įrodyti, kad dėl iširusios santuokos kaltas Rolandas Damijonaitis.  

Taip pat porai reikia susitarti dėl jų auginamų vaikų  gyvenamosios vietos nustatymo.

Ketvirtadienį teismo posėdyje Rūtos advokatė Gintarė Girdzijauskienė teigė, kad dabartinėmis aplinkybėmis porai susitarti draugiškai nepavyks.

„Šiuo atveju santykiai tarp šalių yra gana konfliktiški ir manau, kad šioje stadijoje susitarti nelabai pavyktų“, – sakė dainininkės advokatė, pasak kurios, visą situaciją apsunkino ir tai, jog atsakovas nepateikė priešieškinio.

Rūta Ščiogolevaitė / Asmeninio albumo nuotr.

Tokius kaltinimus R.Damijonaičio advokatė Vida Kiselienė atrėmė savais argumentais.

Pasak jos, ieškovė Rūta Damijonaitienė sudaro kliūtis atsakovui ateityje bendrauti su vaikais. Jei nesutarimai dėl vaikų globos būtų išspręsti abiejų pusių naudai, atsakovas sutiktų sudaryti taikos sutartį abiem šalims priimtinomis sąlygomis.

Žmonės.lt primena, jog 2019-ųjų rudenį pasirodė netikėta žinia – dainininkė Rūta Ščiogolevaitė laukiasi jau penktosios atžalos. Tačiau vos po kelių mėnesių ne vieną pribloškė vienas po kito pasirodę keli pranešimai – Rūtos šeimoje krizė.

Po šių žinių Rūta pareiškė besiskirianti su vyru ir kuriam laikui atsitvėrė tylos siena. Vėliau, kalbėdama apie skyrybas, Rūta neslėpė, kad gražiai nutraukti santykių jiems nepavyko. Skirdamasi moteris turėjo atlaikyti ne vieną smūgį. 

„Yra labai skaudu, kai neapsiverčia liežuvis pasakyti, kad išsiskyrėme draugiškai“, – prisipažino ji.

„Meluoti apie savo santuoką su Rolandu nenoriu, o visos tiesos sakyti – negaliu. Rizikuoju būti nesuprasta, nes tai, ką išgyvenau, gali suprasti tik tai patyrusios moterys“, – yra sakiusi Rūta.

R.Ščiogolevaitė ir R.Damijonaitis susituokė 2013 metais Kaune, kartu susilaukė dviejų sūnų ir dviejų dukrų.