Su „Porsche“ greitį viršijusiam Tautvydui Barščiui teismas skyrė baudą ir uždraudė vairuoti

Tautvydas Barštys / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

„KG Group“ įmonių grupės „Kauno grūdai“ pirkimų grupės vadovas Tautvydas Barštys už tai, kad vairuodamas „Porsche“ automobilį viršijo greitį, ketvirtadienio rytą sulaukė teismo skirtos bausmės.

Vilniaus miesto apylinkės teismo teisėjos Ingridos Mikužytės padėjėja portalą Žmonės.lt informavo, kad Tautvydo Barščio administracinio teisės pažeidimo byloje nubaustajam skirta 380 eurų bauda ir 4 mėnesiams atimta teisė vairuoti automobilį. T.Barštys sprendimą gali apskųsti per 20 dienų.

Žmonės.lt rašė, rugsėjo 6 dieną T.Barštys Vilniuje, Kirtimų gatvėje, vairuodamas automobilį „Porsche“ viršijo leistiną 80 km/val. greitį – važiavo 139 km/val. greičiu.

T.Barščio bylą nagrinėti teismas ėmėsi trečiadienį. Pats T.Barštys tada posėdyje pasirodė vėluodamas ir tikino besigailintis dėl padaryto KET pažeidimo.

„Nenoriu teisintis, bet skubėjau. Važiavau didesniu nei man įprasta greičiu, ir tą akimirką buvau užfiksuotas. Dažnai darbo reikalais važinėju keliu Vilnius–Kaunas. Turėjau papildomą susitikimą Kaune, todėl skubėjau. Tiesiog nesusiplanavau laiko. Galvojau, sutaupysiu laiko, o galiausiai turiu nusižengimą. Dėl to labai gailiuosi iš tikrųjų“, – kalbėjo T.Barštys.

Jis pripažino, kad šis nusižengimas dėl viršijamo greičio jam nebe pirmas. Bet kartojo besigailintis ir guodėsi, kad dėl jo veiksmų nenutiko jokia nelaimė. „Tikrai mėgstu greitį“, – teisme pripažino jis.

Tautvydas Barštys Vilniaus miesto apylinkės teisme (11 nuotr.)
+5
Skaitykite daugiau