Teismas oficialiai išsiskyrė Jennie Garth ir Peterį Facinelli

Jennie Garth ir Peteris Facinelli / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Jennie Garth ir Peteris Facinelli / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2013-06-16 10:30
AA

Trečiadienį teismas oficialiai išsiskyrė aktorius Jennie Garth ir Peterį Facinelli, praneša TMZ.

Santuokoje Jennie Garth ir Peteris Facinelli išgyveno 11 metų, jiedu augina tris dukras: 15-metę Lucą, 10-metę Lolą ir šešerių Fioną.

Jennie ir Peteris draugiškai pasidalijo dukrų globą – jie abu lieka lygiateisiai mergaičių globėjai. Taip pat jiedu atidarė bendrą banko sąskaitą, kurioje abu po lygiai kaups pinigus savo dukrų poreikiams ir mokslui, ir nė vienas nereikalavo piniginės kompensacijos iš buvusio sutuoktinio.

Skyrybų iniciatoriumi buvo 39-erių „Saulėlydžio“ (org. „Twilight“) žvaigždė Peteris Facinelli – apie norą skirtis jis žmonai pasakė dar 2011-ųjų rudenį. Kaip anksčiau „People“ sakė serialo „Beverli Hilsas, 90210“ žvaigždė Jennie Garth, ji iš visų jėgų stengėsi išsaugoti savo santuoką, tačiau po pusės metų, 2012-ųjų kovą, jiedu vis tik padavė teismui skyrybų prašymą. Peteris ir Jennie susipažino 1996-aisiais, filmuodamiesi seriale „An Unfinished Affair“. 2001-aisiais jiedu susituokė. Santykiai pradėjo braškėti, kai Peteriui pradėjo sektis karjeroje – Jennie su dukrom gyveno Kalifornijoje, o Peteris filmuodavosi Niujorke arba Vankuveryje, namo grįždavo tik savaitgaliais.

Tiek Jennie, tiek Peteris po skyrybų jau atsigavo ir vaikšto į pasimatymus su kitais žmonėmis. Kalbama, kad Jennie susitikinėja su „Big Gigantic“ būgnininku Jeremy Salkenu, Peteris – su aktore Jaimie Alexander.