Televizijos projektų dalyvis savaip sudainavo I. Zasimauskaitės „eurovizinę“ dainą

Voldemars Petersons / Asmenininio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Latvių kraujo turintis atlikėjas ir autorinių dainų kūrėjas Voldemars Petersons, sceniniu slapyvardžiu Kupido, lietuviškos muzikos gerbėjams gerai atpažįstamas iš tokių muzikinių televizijos projektų kaip „Dangus 2“, „Chorų Karai“, „Lietuvos Balsas“ ar „Mes Vieno Kraujo“.

Voldemars garsėja ir tuo, jog dažnai atlieka kitų atlikėjų kūrinius. Šiandieną jis pristato šių metų didžiojoje „Eurovizijoje“ Lietuvai atstovaujančios Ievos Zasimauskaitės dainos „When We‘re Old“ savitą interpretaciją.

Voldemars sako, kad sukurti „eurovizinės“ dainos koverį gimė spontaniškai. „Labai palaikiau Ievą šių metų „Eurovizijos“ atrankose. Pažįstu Ievą kaip labai dvasingą, nuoširdžią ir šiltą asmenybę – tai dar labiau surezonavo klausant kaip ji atlieka nuostabų Vytauto Bikaus kūrinį. Jos atlikimas mane palietė iki širdies gelmių, suvirpino visas giliausias vidines kerteles.

Neiškentęs, stvėriau visus instrumentus, kurie buvo po ranka, vieną po kito pradėjau įrašinėti, tada įdainavau – taip ir atsirado šios dainos koveris.

Klipą padėjo nufilmuoti jaunas ir talentingas pradedantysis operatorius Jonas Dirsė. Su visa komanda puikiai praleidome laiką ant Seredžiaus piliakalnio. Tiesa, labai sušalom, kadangi, kaip žinia, kuo aukščiau – tuo vėjai audringesni. O tądien vėjas buvo kaip niekad didelis, vos laikiausi, kad į kadrą nepapultų drebantys keliai. Visiems žmonėms palinkėsiu būt vieningais ir palaikyti Ievą savo geromis mintimis, jai tai labai svarbu“.

Skaitykite daugiau