„Telia“ vadovė Giedrė Kaminskaitė-Salters – apie padavėjos darbą ir poreikį pajusti diskomfortą

Giedrė Kaminskaitė-Salters / Gretos Skaraitienės / BNS nuotrauka
Giedrė Kaminskaitė-Salters / Gretos Skaraitienės / BNS nuotrauka
Ida Mažutaitienė
Šaltinis: Žmonės
2024-06-05 14:02
AA

Nors nuo vaikystės svajojo apie aktorystę – nėrė į ekonomikos bei teisės mokslus Anglijoje. Ten įsitvirtino, susilaukė atžalų, bet galiausiai su vyru grįžo į mylimą Lietuvą. Šiandien Giedrė KAMINSKAITĖ-SALTERS (46) kiek daugiau nei metus vadovauja telekomunikacijos bendrovei „Telia Lietuva“, tačiau to nesureikšmina. Šypsosi, kad vienintelis žmonijos istorijoje, kuris galėjo susireikšminti dėl savo talento, buvo Johannas Sebastianas Bachas.

Giedre, užmetus akį į jūsų biografiją, matyti, kad daug dėmesio skyrėte teisei ir ekonomikai. Tai pašaukimas ar tėvų spustelėjimas?

Iš tiesų viskas dėl labai pragmatinių sumetimų – tiesiog reikėjo eiti ten, kur duoda stipendiją, nes turėjau pati savimi pasirūpinti. Taip buvo ir su Londono ekonomikos mokykla, ir su Oksfordu. Ar tai buvo mano pašaukimas? Tikriausiai ne, nors tos žinios, kurias įgijau, gyvenime tikrai pravertė.

Vaikystėje svajojau tapti aktore, buvau net užsibrėžusi stoti į Teatro akademiją, bet mano mamytė tada pasakė: „Vaikeli, būti vidutinišku buhalteriu yra gerai, bet būti vidutiniška aktore – ne. Nebent galvoji, kad gali būti geriausia aktore pasaulyje, kitu atveju – nerizikuok.“ Taigi paklausiau mamos.