„Ten, kur gieda vėžiai“ aktorė D.E.Jones: „Ne visoms supermoterims reikia superherojaus kostiumo“

„Ten, kur gieda vėžiai“ kadras / Filmo atstovų nuotr.
„Ten, kur gieda vėžiai“ kadras / Filmo atstovų nuotr.
Šaltinis: Reklama
2022-08-11 08:30
AA

Tie, kas mėgsta įtraukiančius ir ilgam atmintyje įstringančius romanus, neabejotinai žino arba bent jau yra girdėję apie rašytojos Delios Owens literatūrinį debiutą „Ten, kur gieda vėžiai“, tapusį pasauline knygų leidybos sensacija. Todėl buvo tik laiko klausimas, kada knygos istorija bus perkelta į didžiuosius ekranus.

To ėmėsi aktorės Reese Witherspoon prodiuserinė kompanija „Hello Sunshine“ ir jau rugpjūčio 19-ąją šią daugelį sukrėtusią istoriją išvysime kino teatruose – to paties pavadinimo romantinėje, mistikos kupinoje dramoje.

Pagrindine filmo žvaigžde tapo geriausiai iš garsaus miniserialo „Normalūs žmonės“ (Normal People) žinoma aktorė Daisy Edgar-Jones, kuriai ši ekranizacija, kaip pati teigia, buvo akis atverianti ir gyvenimą keičianti patirtis.

„Kaip ir daugelis aktorių, seniai svajojau suvaidinti superheroję kokiame nors veiksmo filme. Ir nors čia nesu apsirengusi kaip „Nuostabioji moteris“, manau, kad visi supras, jog mano herojė Kaja iš tiesų ir yra supermoteris, tik jai nereikia jokių kostiumų ar stebuklingų galių. Tikroji jos jėga atsirado iš sunkios nepavydėtinos jaunystės ir, tikiu, įkvėps ne vieną žiūrovą“, – įsitikinusi D.Edgar-Jones.

Filmo „Ten, kur gieda vėžiai“ akimirkos (8 nuotr.)
+2

Sunkūs išbandymai laukė ne tik jos herojės knygoje bei filme, bet ir pačios aktorės filmavimo aikštelėje. Jai teko pagyventi laukinėje gamtoje, bristi per pelkes, plaukioti drauge su aligatoriais.

„Man teko nugalėti daugybę baimių. Dabar aš nebebijau nieko“, – sakė aktorė.

Filme „Ten, kur gieda vėžiai“ pasakojama vienos jaunos moters istorija sužavėjo milijonus žmonių visame pasaulyje. Viena JAV leidyklų romano tiražą spausdino daugiau kaip 50 kartų, o leidybos teisės parduotos net 49 šalyse.

Juosta „Ten, kur gieda vėžiai“ pasakos intriguojančią istoriją apie Pelkių Dukra vadinamą Kają Klark (aktorė Daisy Edgar-Jones), kuri savo gimtojo miestelio Šiaurės Karolinoje gyventojams visuomet kėlė prieštaringus jausmus, iš kurių stipriausi – nepasitikėjimas, įtarumas ir panieka.

Mergaitė gimė šalia miestelio tyvuliuojančiose pelkėse, kur buvo įsikūrusi jos šeima. Pirmiausiai kelerių metų dukrą paliko motina, tuomet vienas po kito išvyko vyresnieji broliai ir seserys, o galiausiai pradingo ir tėvas. Nuo tada Kaja pelkėse augo viena.

Pragyvendama vien iš to, ką siūlo gamta, Kaja ne tik išgyvena, bet ir išauga į simpatišką ir žvilgsnius traukiančią jauną moterį. Ja ypač susižavi du miestelio vaikinai – geraširdis Teitas ir futbolo komandos pažiba Čeisas (aktoriai Tayloras Johnas Smithas ir Harrias Dickinson‘as). Tad kuomet pelkėse surandamas nužudyto Čeiso kūnas, Kaja iš karto tampa pagrindine įtariamąja.

„Ten, kur gieda vėžiai“ – ne tik istorija apie meilę ir nusikaltimą, ne tik odė laukinei gamtai. Tai skausmingai gražus pasakojimas apie žmogaus sugebėjimą išlikti. Į kino teatrus filmas atkeliauja jau visai netrukus, rugpjūčio 19 dieną.

Filmo anonsas:

Temos: