Tenerifėje du mėnesius praleidusi Ieva Swan: „Vis juokavau, kad čia – tikra sporto stovykla“

Ieva Swan / Asmeninio albumo nuotr.
Ieva Swan / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2021-04-11 20:33
AA

Tinklaraštininkė, stiliaus konsultantė Ieva Swan šaltą lietuvišką žiemą dviem mėnesiams iškeitė į Tenerifės saulę. Neseniai į Lietuvą sugrįžusi moteris juokiasi, kad Kanarų saloje jautėsi kone kaip namie. „Lietuvių čia tikrai daug“, – portalui Žmonės.lt sako ji.

Ieva Swan į šiltus kraštus išvyko sausio mėnesį. Nors daugelis į Tenerifę keliauja bent trumpam pabėgti nuo karantino suvaržymų, moteris pasakoja, kad mintis žiemą praleisti svečioje šalyje galvoje sukosi jau kelerius metus.

Bėgome ne nuo karantino, bėgome nuo žiemos. Mes jau prieš kelis metus turėjome tokią idėja pražiemoti svetur, o dar ir darbus pavyko suderinti, todėl ir išvykome. Viskas puikiai pavyko“, – pasakoja Ieva.

Ieva Swan neslepia, kad nusprendusi karantino metu išvykti į kitą šalį, sulaukė ir aplinkinių replikų – esą keliauti koronaviruso pandemijos akivaizdoje nederėtų. 

„Pradžioje tikrai buvo visko, tačiau mes išvažiavome čia gyventi. Kitaip tariant, mes į Tenerifę persikraustėme žiemai, o ne išvažiavome trumpų atostogų. Žmonės greitai tai suprato ir replikų nebuvo girdėti“, – šypteli ji.

Į Tenerifę išvykusi Ieva Swan apsistojo Costa Adeje mieste. Tinklaraštininkė pasakoja, kad šios salos šiaurinė dalis jai paliko didžiulį įspūdį – ypač pakerėjo įspūdinga gamta. Tiesa, Ieva neslepia – praleisti ilgesnį laiką šioje Kanarų saloje nėra pigu. 

„Prieš atvykdama į Tenerifę buvau girdėjusi kalbų, kad čia viskas labai pigu. Aš su tuo nesutikčiau, ypač jeigu kalbame apie ilgesnį laiką. Žinoma, tos kainos priklauso nuo to, su kuo lyginsime. Jeigu su Azija, pavyzdžiui, Balio sala, Tenerifė yra tikrai daug brangesnė, o jei lyginsime su Niujorku ar kitais Amerikos miestais,  Tenerifėje gyvenimas atrodo daug pingesnis“, – atvirauja Ieva.

Daugiau nei du mėnesius šiltuose kraštuose praleidusi Ieva džiaugiasi, kad net išvykus į kitą pavyko palaikyti visuomet puoselėjamą sveiką gyvenimo būdą. 

„Iš tiesų, čia sportavau ir gyvenau aktyviau nei Lietuvoje – geras oras, nuolatos šviečianti saulė tik ir kviečia kur nors žygiuoti, o ir maistas čia puikus. Daržovės ir vaisiai čia labai pigūs, o aš juos tiesiog dievinu, tad daug gaminu namie. Apie gyvenimą Tenerifėje pasakodama draugams vis juokavau, kad čia – tikra sporto stovykla, nes panašiai jaučiausi kiekvieną dieną – norisi tiesiog kažką aktyvaus veikti ir nesedėti vietoje“, – juokiasi Ieva Swan.

Paklausta, ar kada nors norėtų visam laikui išvykti iš Lietuvos ir apsigyventi šioje saloje, Ieva net nesusimąsčiusi atšauna: „Niekada nesakau niekada, bet šiuo metu tokių planų nėra. Apie tai dar nesvajoju.“

Ievos Swan atostogos Tenerifėje (9 nuotr.)
+3