Teniso trenerio Simo Kučo namuose – naujas augintinis: išrinkti vardą nebuvo lengva

Simas Kučas ir Ieva Swan / „Instagram“ nuotr.
Simas Kučas ir Ieva Swan / „Instagram“ nuotr.
Kamilė Akilaitytė, 15min.lt
Šaltinis: Žmonės
2022-04-25 08:00
AA

Teniso treneris Simas Kučas įsigijo ištikimą draugą – jo namuose dar daugiau laimės atneša šunytė Bella. Vyras pasakoja, kad apie augintinį svajojo jau seniai, tačiau tik dabar pajautė, jog tam atėjo tinkamas metas. O ir jo mylimoji Ieva Swan turi keturkoję. „Dabar gyvenimu džiaugiamės su didele šeima“, – džiaugiasi jis.

„Labas, Bella, pažadu tavimi rūpintis, mylėti“, – taip apie naują draugystę su šunyte socialiniame tinkle „Instagram“ paskelbė sportininkas Simas Kučas.

Kaip vyras pasakoja portalui 15min, ilgai laukta nauja šeimos narė į namus atnešė dar daugiau šilumos ir meilės. O kodėl augintinį S.Kučas nutarė pradėti auginti būtent dabar?

„Jau daug metų galvojau apie šuniuko įsigijimą. Atsiradus brandai ir stabilumui gyvenime, nusprendžiau išpildyti šį norą“, – apie atsakingai apgalvotą sprendimą kalba Simas.

Teniso treneris priduria, kad išsirinkti veislę nebuvo sudėtinga, pernelyg daug abejonių dėl to nekilo.

„Ilgai mieste čiupinėjau visus šuniukus ir pajaučiau, kad būtent viena veislė yra skirta man“, – portalui 15min kalba nykštukinės veislės pudelį išsirinkti nusprendęs vyras.

Vis dėlto šunytės šeimininkas tikina, kad vardą augintinei išrinkti lengva nebuvo. „Vardui turėjau begales variantų, tačiau šis buvo arčiausiai širdies. Bella asocijuojasi su man labai patinkančia ir mylima Italija bei jos grožiu“, – portalui 15min paaiškina S.Kučas.

Pašnekovas džiaugiasi, kad keturkojei šunišką kompaniją palaiko jo mylimosios Ievos Swan augintinė – Molė. Špicų veislės šuo naują augintinę priėmė noriai, tad pažintis praėjo sklandžiai ir tarp jų mezgasi draugystė.

„Šunytės labai gražiai bendrauja, žaidžia, tikros šaunuolės“, – pozityviai nusiteikęs atvirauja S. Kučas.

Prieš pat Velykas į namus atkeliavęs naujasis šeimos narys, S.Kučo teigimu, šventę pavertė dar gražesne: „Dabar gyvenimu džiaugiamės su didele šeima.“

Tiesa, vyras atskleidžia kad augintinės atėjimas į jo kasdieninį gyvenimą šalia džiaugsmo atnešė ir iššūkių su maloniais rūpesčiais.

„Džiaugiuosi, kai Bellai pavyksta padaryti gamtinius reikalus ant palutės“, – juokiasi Simas.

Teniso treneris su portalu 15min dalijasi ir nuostaba, kad mažosios augintinės charakteris ypatingai panašus į jo paties.

„Ji yra labai padykusi, turi labai daug energijos, bet kai miega – tai miega... Visa į šeimininką“, – nusišypsojęs panašumus apžvelgia jis.