Teniso žvaigždė Serena Williams – apie išgyvenimus ligoninėje: galėjo ir numirti

Serena Williams su dukterimi Alexis Olympia / žurnalo VOGUE/ Mario Testino nuotr.
Serena Williams su dukterimi Alexis Olympia / žurnalo VOGUE/ Mario Testino nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-01-14 16:14
AA

Nors nėštumo laikotarpiu tenisininkė Serena Williams (36) nesijautė blogai, tačiau dabar moteris prisipažįsta, kad iš tiesų per gimdymą ir po jo ji turėjo rimtų sveikatos problemų.

S. Williams istorija išspausdinta vasario mėnesio žurnale VOGUE. Viršelyje teniso žvaigždė įsiamžino su keturių mėnesių kūdikiu. S. Williams prsipažino, kad sutrikęs jos širdies ritmas sąrėmių metu privertė medikus atlikti cezario pjūvį.

Nors operacija buvo sėkminga, bet net 6 dienas Serena kovojo su plaučių embolijos sukeltomis komplikacijomis. Tai tokia būklė, kai dėl embolijos sutrinka plaučių arterijos kraujotaka, išsivysto laikinas, tačiau pavojingas gyvybei dešiniojo skilvelio nepakankamumas. Taigi, moteris patyrė dar keletą nemalonių operacijų.

Serena Williams su dukterimi Alexis Olympia / žurnalo VOGUE/ Mario Testino nuotr.

„Mane aplankė nuostabus jausmas“, – pasakojo teninisininkė. Paėmusi kūdikį į rankas ji pasijuto nežmoniškai laiminga, bet... Viskas apsivertė, kai netrukus susidūrė su rimtais sveikatos sutrikimais.

S. Williams pablogėjo jau kitą dieną po vaikelio gimimo. Sportininkė nebegalėjo normaliai kvėpuoti. Dėl to buvo kaltas medikamentų nevartojimas. Dėl cezario pjūvio S. Williams nutraukė gydytojo skirtų vaistų vartojimą. Nevartojant kraują skystinančių medikamentų S. Williams plaučiuose atsirado kraujo krešulių, kurie blokavo kvėpavimą.

Iki šiol S. Williams prispažįsta, kad kartais sunku susidoroti su motinystės išbandymais. „Kartais jaučiuosi tarsi man nepavyks. Tai toks pats negatyvus požiūris, anksčiau mane persekiojęs teniso aikštelėje. Tiesiog tokia esu. Dažnai žmonės nekalba apie nesėkmes ir savo išgyvenimus, spaudimą, kurį patiria. Neapsakomą nusivylimą, kaskart išgirdus verkiant kūdikį.“

Tenisininkė neslepia, kad dažnai jaučiasi blogai, o tuomet pyksta ant savęs. Kodėl pasiduoda tokiems jausmams, jei turi nuostabų kūdikį?

Moters manymu, tai motinos dalia. Ne veltui savo mažylę pakrikštijo pergalingu vardu. Nepaisant visų sunkumų – ji geriausia, ką sportininkė turi gyvenime.