Tenoras Paulius Bagdanavičius su žmona Lina pakrikštijo dukreles: „Tikėjimas mūsų šeimai – svarbus“

Lina ir Paulius Bagdanavičiai pakrikštijo dukras Pauliną ir Mariją / Dariaus Kučio nuotr.
Lina ir Paulius Bagdanavičiai pakrikštijo dukras Pauliną ir Mariją / Dariaus Kučio nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2021-07-26 18:49
AA

„Svajojome apie didelę šventę, todėl vis delsėme“, – sako „El Fuego“ grupės narys Paulius (33) ir Lina (31) Bagdanavičiai, neseniai pakrikštiję pirmagimę Pauliną (6) ir jaunėlę Mariją (2).

Nors Bagdanavičiai visuomet norėjo gausesnės mergaičių šventės, kai Paulinai kovo mėnesį sukako 6-eri, o pagrandukei Marijai – 2-eji metai, nebebuvo ko delsti. 

„Pandemija padiktavo kitokias taisykles, tad nusprendėme nelaukti ir dukreles pakrikštyti. Į šventę kvietėme artimiausius žmones – mūsų su Pauliumi tėvelius, seseris, mergaičių proseneles, krikšto tėvus. Ceremonija vyko Vilniaus Šv. apaštalų Petro ir Povilo bažnyčioje. Ją pasirinkome, nes girdėjome daug gerų atsiliepimų, per didžiąsias šventes lankėmės ten pamaldose, bažnyčia yra netoliese mūsų namų, be to – jos architektūra nuostabi iš vidaus ir išorės. Tikėjimas mūsų šeimai yra svarbus, tad stengiuosi ir mergaites vesti teisingu keliu. Džiaugiuosi, kad jas krikštijęs kunigas buvo labai malonus, linksmai nusiteikęs ir sukūrė jaukią atmosferą“, – Žmonės.lt pasakojo Lina Bagdanavičienė.

Krikštynų akimirka / Dariaus Kučio nuotr.

Moteris neslepia, jog netrūko jautrių akimirkų. Svarbią dukrelėms dieną mama braukė susijaudinimo ir džiaugsmo ašarą.  

„Jaunėlė Marija, tiesą sakant, buvo kiek pasimetusi. Ji suprato, kad vyksta kažkas svarbaus, bet manęs nepaleido iš akių. Beveik visą laiką norėjo, kad laikyčiau ją rankose, tik pabaigoje šiek tiek įsidrąsino“, – prisiminimais dalijasi Lina.

Vyresnioji Paulina jaudintis ėmė likus kelioms dienoms iki šventės. 

„Tiesa, bažnyčioje ji nusiramino ir atrodė laiminga. Paulina – jautri mergaitė, tad prieš svarbius gyvenimo įvykius kartais pergyvena“, – sako Lina.

Krikštynų akimirka / Dariaus Kučio nuotr.

Po ceremonijos visa šeima vyko į Bernardinų sodą, kur  surengė šventinę fotosesiją. Buvo karšta diena, tad pirminio sumanymo pasiplaukioti katamarinu Nerimi visi atsisakėme. 

„Be to, ryte beskubėdamas Paulius susilaužė mažąjį kojos pirštelį, tai visą fotosesiją šiek tiek šlubčiojo, kentėjo nemalonų skausmą. Nepaisant to, nepasidavėme nei kaitrai, nei mažyčiams nesklandumams, nuotaika visą šeimą lydėjo gera. Po fotosesijos parvykome į išpuoštą namų kiemą, kur šventė tęsėsi“, – pasakoja Lina.

Krikštynų akimirka / Dariaus Kučio nuotr.

Pasak jos, Paulina krikšto tėvelius išsirinko pati. Jais tapo Linos sesuo Justė ir pusbrolis Edvinas. Marijos krikšto tėveliais nuo šiol vadinsis Pauliaus sesuo Evelina ir Linos pusbrolis Robertas. 

„Vaikai labai artimi su dėdėmis ir tetomis. Jie daug laiko leidžia drauge, mūsų giminaičiai tikrai mergaites lanko, daug su jomis žaidžia, tad abi buvo be galo laimingos, kad gavo puikius krikšto tėvelius.“

Fotogalerija:

Linos ir Pauliaus Bagdanavičių dukrelių krikštynos (22 nuotr.)
+16