Teismas atlikėjos Aistės Pilvelytės piniginę taršo už uždarų durų

Aistė Pilvelytė 2014 metų „Eurovizijos“ atrankoje / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: 15min.lt
AA

Klaipėdos apylinkės teismas pradėjo nagrinėti dainininkės Aistės Pilvelytės prašymą iškelti jai fizinio asmens bankroto bylą. Dainininkė teismui prašymą buvo pateikusi dar gruodžio pradžioje. Tačiau teisėjas pareikalavo papildomų dokumentų, įrodančių sunkią atlikėjos finansinę būklę.

A.Pilvelytė teismui bando įrodyti, kad neįstengia padengti įsiskolinimų ir delspinigių už nesumokėtas paskolas.

Daugelis dainininkės ir jos tėvo publicisto ir verslininko Algirdo Pilvelio prieš krizę skolintais pinigais pirktų nekilnojamojo turto objektų perduoti į antstolių rankas, o planuotas statybų verslas taip ir liko neįgyvendintas. Tačiau atvirauti apie savo skolas dainininkė nelinkusi. Ji teismo išsireikalavo, kad prašymas bankrutuoti būtų nagrinėjamas už uždarų durų. O pati teismo posėdyje nedalyvavo dėl ligos.

„Bus aiškinamasi dėl asmeninių ir šeiminių aplinkybių. Manau, kad visuomenei nėra būtina žinoti visas šias aplinkybes. Todėl buvo išreikštas prašymas, ir posėdis bus uždaras“, – pasakojo A.Pilvelytei atstovaujantis advokatas Ričardas Suslavičius.

Aistei Pilvelytei teisme atstovaujantis advokatas Ričardas Suslavičius

Kokio dydžio skolos slegia dainininkę, jos advokatas neišduoda. Pretenzijas dėl įsiskolinimų A.Pilvelytei yra pareiškusi Valstybinė mokesčių inspekcija ir bankas.

A.Pilvelytė gyvenamąją vietą yra deklaravusi Neringoje, o  gyvena Klaipėdoje, todėl jos prašymas leisti bankrutuoti nagrinėjimas Klaipėdos apylinkės teisme.

Aistei Pilvelytei teisme atstovaujantis advokatas Ričardas Suslavičius

Jei teismas priimtų sprendimą neleisti atlikėjai bankrotu atsikratyti skolų naštos, tokią galimybe ji dar turėtų kreipdamasi į teismą pakartotinai. Galimybės bankrutuoti Latvijoje, kaip tai padarė dainininkas Andrius Rimiškis, A.Pilvelytė, advokato teigimu, nesvarstė.  

Skaitykite daugiau