N-18 turinys
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio.Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
TAIP
NE

Testas suaugusiesiems. Ką apie jūsų asmenybę atskleidžia mėgstama mylėjimosi poza?

Jis ir Ji / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Šuniukas, šaukštas, drambliukas, o gal misionieriaus poza? Kokia mylėjimosi pozicija jums patinka labiausiai ir ką ji byloja apie jūsų charakterį?

Šuniukas

Mylėjimosi pozicija „Šuniukas“ / Shutterstock nuotr.

Švelnus ir pūkuotas seksas ne jums, tačiau tai nereiškia, kad nesate romantiška asmenybė. Gyvenime ieškote partnerio, kuris be žodžių suprastų, kaip jus padaryti laimingą. Pati visuomet tvirtai nusibrėžiate tikslus ir randate kelią, kaip juos kuo greičiau pasiekti, norite pirmauti, dažnai atsiduriate dėmesio centre. Aplinkiniams atrodote savimi pasitikinti ir stipri, tačiau miegamajame mėgstate pagrindinį vaidmenį perleisti partneriui.

Šaukštas

Mylėjimosi pozicija „Šaukštas“ / Shutterstock nuotr.

Jūs visuomet norite jausti partnerį arti. Antroji pusė jums reiškia kone visą pasaulį, todėl nėra nieko geriau, kaip jausti jo globą net aistringiausiomis akimirkomis. Kaip ir sekso metu, gyvenime ieškote prieglobsčio, norite visuomet jaustis saugiai. Jei prisileidžiate žmogų, besąlygiškai juo pasitikite. Jums būdingas prieraišumas tiek kalbant apie žmones, tiek kitas gyvenimo sritis – namus, darbą, atostogų vietą ir t. t.

Misionierius

Mylėjimosi pozicija „Misionierius“ / Shutterstock nuotr.

Mėgstate laiko patikrintus ir gerai žinomus dalykus, o eksperimentai jums ne prie širdies. Kam visos Kamasutros pozos, jei malonumą galima pasiekti mylintis misionieriaus poza?

Panašiai elgiatės ir kitose gyvenimiškose situacijose. Staigmenos ir atradimų skonis jums teikia mažai malonumo, mieliau renkatės tai, ką jau ne kartą esate bandžiusi. Jūsų dienotvarkė sustyguota ir, jei negalite visko atlikti eilės tvarka bei laiku, jaučiate žemę slystant iš po kojų. Esate patikima, konservatyvi ir ištikima.

Drambliukas

Mylėjimosi poza „Drambliukas“ / Shutterstock nuotr.

Aukso viduriukas tarp Šaukšto ir Šunukio pozų yra Drambliukas. Jei ši poza jums patinka labiausiai, mėgstate valdžią atiduoti į partnerio rankas, tačiau be jo dominavimo norite jausti ir artumą bei rūpestį. Panašiai reikalai klostosi ir jūsų santykiuose – kasdienius rūpesčius mielai perleidžiate mylimajam, o sau pasiliekate malonesnius, mažiau atsakingus. Su visais žmonėmis elgiatės draugiškai, nesate kompanijos siela, bet jumis galima pasikliauti, išsikalbėti paslaptis ir rasti paguodą.

Lotosas

Mylėjimosi pozicija „Lotosas“ / Shutterstock nuotr.

Mėgstate nedidelius eksperimentus ir Lotoso poza tėra viena iš daugelio, kurias mielai išbandote. Jūsų intymiame gyvenime nėra vietos nuoboduliui, neleidžiate jam suvešėti ir kasdienybėje. Nenustygstate vietoje ir nuolat norite ką nors patirti – išvažiuoti, paragauti, pamatyti, sužinoti, pajusti... Lengvai susidraugaujate, randate įdomų užsiėmimą, tačiau neretai pritrūkstate kantrybės tęsti santykius ir baigti pradėtus darbus.

Raitelis

Mylėjimosi pozicija „Raitelis“ / Shutterstock nuotr.

Atiduoti valdžią kam nors kitam į rankas? Niekada! Esate labai valdinga ir stipri moteris. Dominuojate ne tik miegamajame, bet ir kitose gyvenimo srityse. Pasiekiate viską, ko tik užsinorite, tačiau retai yra su kuo pasidalyti pergalių džiaugsmu, nes viską darote be partnerio ar draugų pagalbos. Sunkiai prisileidžiate žmones, neskubate atvirauti, tačiau jei žmogus pelno jūsų pasitikėjimą – tokia draugystė visam gyvenimui. Jūsų „hobis“ – kopti karjeros laiptais.

TAIP PAT SKAITYKITE: Meilės rūšis – ne viena. Ar žinote, kaip mylite jūs ir jūsų išrinktasis?

Sekite naujienas ir mūsų „Facebook“ puslapyje!

Skaitykite daugiau