Tėvą į teismą padavusi dainininkė Rihanna dėl jo kaltės kentėjo dar vaikystėje

Dainininkė Rihanna / „Scanpix“ nuotr.
Dainininkė Rihanna / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2019-02-09 18:44
AA

RIHANNA (30) visada mielai leido laiką gimtajame Barbadose. Tačiau bent kurį laiką viešnagė gali būti apkartinta – dainininkė padavė į teismą tėvą ir pareikalavo liautis naudotis jos pavarde komerciniais tikslais.

Problema: Fenty yra ir jos tėvo Ronaldo pavardė (iš tikrųjų Rihanna – Robyn Rihanna Fenty.) Ir yra dėl ko bylinėtis, kai toji pavardė figūruoja nepaprastai sėkmingo verslo pavadinimuose: nuo 2012 metų dainininkei priklauso kosmetikos prekės ženklas „Fenty Beauty“, apatinių linija „Savage x Fenty“, o 2015-aisiais pasirodžiusi jos kedų kolekcija, sukurta bendrovei „Puma“, buvo iššluota per tris išankstinio pardavimo valandas. Nuo to laiko „Fenty Puma by Rihanna“ pristatė savo drabužius ir avalynę Niujorko ir net Paryžiaus mados savaitėse, tai yra vienas sėkmingiausių popžvaigždės bendradarbiavimo pavyzdžių.

Gali būti, kad ne tik talentu kurti dainas, bet ir verslumu apdovanota Rihanna turi ir kitų sumanymų, kuriems pritiks Fenty pavadinimas („Fenty Glow“, „House of Fenty“ ir „Fenty Fragrance“ jau yra). Ir kodėl jai kada nors neatidarius talentų agentūros? Tačiau – oi – šita niša jau užimta „Fenty Entertainment“, kurią 2017 metais įkūrė jos tėvas Ronaldas su verslo partneriu Mosesu Joktanu Perkinsu. Negana to, Los Andželo federaliniam teismui Rihannos advokatų pateiktuose dokumentuose teigiama, kad dainininkės tėvas prisistatė jos atstovu. 2017-ųjų gruodį „Fenty Entertainment“ mėgino parduoti penkiolika Rihannos koncertų Lotynų Amerikoje – po milijoną už šou – nors pati žvaigždė leidimo tam nedavė. Taip pat už atlikėjos nugaros derėjosi su viešbučių tinklu dėl teisės naudotis „Fenty“ prekės ženklu. Taigi nenuostabu, kad ji siekia oficialiai uždrausti tėvui naudoti „Fenty“ vardą komerciniais tikslais ir norėtų gauti kompensaciją, kuri gali siekti milijonus dolerių. Ką jau kalbėti apie reputacijos nuostolius.

Sakoma, kad iki šiol pretenzijų gimdytojui nereiškusi Rihanna ir šįkart mėgino susitarti geruoju: nusiuntė kelis laiškus, prašančius liautis dangstytis jos vardu, tačiau liko be atsako. Jei istorija klostysis toliau, gali būti prisimintos nemalonios Ronaldo asmeninio gyvenimo detalės. Rihannos tėvai išsiskyrė, kai jai buvo keturiolika (ir būtent tada mergaitę liovėsi kankinti siaubingi galvos skausmai, kurių priežasties gydytojai niekaip negalėjo nustatyti ir vienu metu net manė, kad jai – smegenų auglys), tačiau visą vaikystę ir ji, ir jos broliai kentėjo nuo tėvo alkoholizmo ir kokaino priklausomybės.