Tėvų užgaida: ką nuo mažens teko iškęsti 26 metų gyvajai barbei iš Rusijos

Anželika Kenova / Kadras iš vaizdo įrašo
Anželika Kenova / Kadras iš vaizdo įrašo
Šaltinis: Ji24.lt
2015-05-29 19:00
AA

Nestandartinės išvaizdos merginos, kurios savo figūros ir veido bruožais neįtikėtinai panašios į lėlę barbę, tikriausiai jau nebestebina. Pakanka prisiminti ukrainietę Valeriją Lukjanovą.

Vos prieš porą metų jos nuotraukos ir filmukai užkariavo interneto platybes, o pati mergina tapo graibstoma ne tik vietos, bet ir pasaulinės spaudos. Ukrainoje netruko atsirasti ir daugiau jos pėdomis sekančių gražuolių, bandančių supanašėti ne tik su lėle barbe, bet netgi ir su japoniškais anime personažais.

Vis tik naujoji internete išpopuliarėjusi lėlė barbė iš Rusijos yra išskirtinė – iš minios ją skiria tai, kad tokį gyvenimo būdą ji pasirinko ne pati. Anželika Kenova (26 m.) nuo pat vaikystės buvo auginama taip, kad būtų kuo panašesnė į lėlę barbę.

Šiuo metu modeliu dirbanti mergina vis dar gyvena su savo tėvais, kurie visą gyvenimą kontroliavo merginos mitybą, sporto režimą ir netgi rinkdavo (ir iki šiok parenka!) jai drabužius.

„Nuo pat vaikystės tėvai mane augino tarsi princesę ir niekad neleisdavo eiti į pasimatymus vienai, susitikinėti su vaikinais ar daryti kitos mano amžiaus merginoms įprastos veiklos. Galbūt dėl to dabar ir nesu pakankamai prisitaikiusi gyventi viena, juk esu tarsi lėlė barbė“, – portalui „The Daily Mail“ pasakojo Maskvoje gyvenanti A. Kenova.

Merginai drabužius nuo pat vaikystės parinkdavo jos tėvai, o į pasimatymus ji eina tik tuo atveju, jei ją gali lydėti mama Natalija. Ir vis tik žaviajai blondinei, kuri be modelio karjeros dar yra ir baleto šokėja bei vaikų psichologė, tėvai mielai leidžia pozuoti apatinių drabužių reklamoms.

Anželika Kenova, kurios liemens apimtis siekia vos kiek daugiau nei 50 cm, o krūtinės dydis 32E, tikina, kad jos išvaizda yra visiškai natūrali ir nė karto nepaliesta plastikos chirurgų. Vyresnį brolį Romaną turinti mergina iki šiol gyvena su savo tėvais ir, net būdama suaugusi, ji privalo nešioti mamos nupirktus drabužius.


Gyvoji lėlė barbė tikina, kad jos tėvai svajoja pamatyti ją ant žurnalų viršelių ir džiaugiasi puikiai susiklosčiusia jos modelio karjera.

Taip pat skaitykite: Jauniausia lėlė Barbė tikina: „Plastinių operacijų man neprireikė“

Kai sulaukiau paauglystės, tėvai pasamdė asmeninį trenerį, kuris sukūrė man individualią treniruočių programą, padėjusią suformuoti užpakaliuko raumenis ir išlaikyti tokį liekną liemenį.

„Nuo pat vaikystės buvau rengiama kaip lėlė barbė, o juk ji yra visų mergaičių idealas, tad tikrai džiaugiuosi, kad net ir dabar esu su ja lyginama. Tėvai visuomet mane vadindavo savo princese ir pirkdavo pačius brangiausius ir geriausius žaislus. Jie siuntė mane mokytis į geriausias mokymosi įstaigas ir pasirūpino, kad gyvenime aš nesusidurčiau su jokiomis problemomis.

Tapti lėlės barbės kopija nusprendžiau ne pati. Kai man sukako 6-eri, mama pradėjo man pirkti kolekcines lėles barbes, o vėliau nusprendė mane pačią rengti taip, kad būčiau panaši į jas. Mano mama dievina tobulą lėlės barbės grožį, jos auksines garbanas, žavų veidą ir gražius drabužius, todėl ji pasistengė, kad barbės kopija tapčiau ir aš“, – pasakojo Anželika.

Nuo pat vaikystės mergina rengdavo pasirodymus savo tėvams ir jų draugams, vaidindama lėlę barbę, tad galiausiai išties panoro tapti panaši į lėlę.

„Kai sulaukiau paauglystės, tėvai pasamdė asmeninį trenerį, kuris sukūrė man individualią treniruočių programą, padėjusią suformuoti užpakaliuko raumenis ir išlaikyti tokį liekną liemenį. Sportuoju su juo penkis kartus per savaitę maždaug 2–3 valandas vien tam, kad išlaikyčiau savo dailią figūrą“, – savo griežtą režimą atskleidžia mergina.

A. Kenova tikina, kad šiuo metu ji sulaukia itin daug laiškų iš gerbėjų ir džiaugiasi savo populiarumu. Ateityje žavioji šviesiaplaukė svajoja tapti viena iš „Playboy“ merginų, tačiau iš savo tėvų namų išsikraustyti artimiausiu metu dar neplanuoja.

Taip pat skaitykite: Labiausiai šokiruojančios „gyvos“ lėlės pasaulyje

„Turint omenyje tai, kiek man metų, atrodo, jau seniai turėčiau gyventi viena, tačiau mano tėvai nenori, kad išsikraustyčiau, o aš ir nenoriu jų liūdinti. Manau, jei kada sugalvočiau padaryti ką nors prieš jų valią, kiltų išties didžiulis skandalas“, – tikina A. Kenova.

Ir vis tik mergina svajoja ateityje rasti savo „princą“, kuris patiktų ir itin išrankiems jos tėvams.

„Aš vis dar laukiu ir svajoju apie tikrąją meilę, tačiau „saldūs“ berniukai man nepatinka. Norėčiau šalia savęs turėti stiprų ir tvirtą nuomonę turintį vyrą, kurio akys atspindėtų jo stiprybę ir pasididžiavimą savimi.

Tėvai nuo pat vaikystės mane laikė stikliniuose rūmuose, tačiau vieną dieną aš tikiuosi iš jų ištrūkti. Juk pradėti savarankšką gyvenimą niekada nėra per vėlu!“ – pokalbį baigia gyvoji lėlė barbė.

Daugiau Anželikos Kenovos nuotraukų rasite ČIA.

Anželikos Kenovos „Instagram“ paskyra.

Kiek Anželikai padės tėvų suformuotas jos barbiškas gyvenimas, kiek ji bus laiminga ir  ar pasinaudos suteiktu geru, kaip ji pati tvirtina, išsilavinimu, greičiausiai sužinosime ateityje.