„The Roop“ – apie įvaizdį, vėl dalyvauti „Eurovizijoje“ paskatinusią progą ir būsimą projektą

„The Roop“ / Žmonės.lt nuotr.
„The Roop“ / Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2024-02-17 19:51
AA

Nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje su daina „Simple Joy“ dalyvaujanti grupė „The Roop“ šioje scenoje – jau ne naujokai. Visgi, šį kartą vyrai tikisi Europą užkariauti ne pompastika, o paprastumu. Po generalinės repeticijos jie atskleidė, kad pergalės atveju pasistengtų „atidirbti“ su kaupu.

Nulipę nuo „Eurovizijos“ atrankos finalo generalinės repeticijos scenos, grupės „The Roop“ vyrai nustebino pasikeitusiu įvaizdžiu. Visų dėmesį pusfinalyje patraukęs žalias Vaidoto Valiukevičiaus megztinis buvo padėtas į šalį – šį kartą grupė spindėjo klasikine juoda spalva.

„Nesijaudinkite, pasirodymas vis tiek turės žalios spalvos ir be megztinio“, – juokaudamas sakė V.Valiukevičius.

„The Roop“ įvaizdis nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje / Tautvydas Juknevičius nuotr.

Jis atskleidė, kad šeštadienį grupę palaikys būrys draugų ir šeimos narių. Tiesa, visiems jiems dainininkas paskyrė svarbią misiją – ne tik laikyti kumščius, bet ir balsuoti.

„Palaikymo komanda pas mus išsidėsčiusi po visą Lietuvą. Jie neatvažiuos gyvai, tačiau stebės transliaciją ir ne vien stebės, bet ir balsuos. Visiems reikia tai priminti, kad svarbu ne tik kumščius laikyti, bet ir balsuoti, nes tik balsai lems tai, kas išeis į trejetuką ir vėliau į pagrindinę „Eurovizijos“ sceną“, – Žmonės.lt kalbėjo V.Valiukevičius.

Nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje grupė „The Roop“ pasirodys paskutiniai. Dažnai sakoma, kad būtent šioje pozicijoje atsidūrusiems atlikėjams sekasi geriausiai.

„The Roop“ prieš „Eurovizijos“ finalą / Žmonės.lt nuotr.

„Jei yra toks posakis, kad pirmi arba paskutiniai laimingi tai mes jį priimame, tačiau šiaip jokiais prietarais nesivadovaujame ir kažkokių skaičių nesekame. Na, bet jei taip sutapo – smagu“, – sakė grupės „The Roop“ vyrai.

Paklausti apie jaudulį prieš tokią svarbią laidą, vyrai sakė jau atradę metodus, padedančius su tuo susitvarkyti. Pastarieji – labai paprasti ir praktiški.

„The Roop“ prieš „Eurovizijos“ finalą (28 nuotr.)
+22

„Jaudulio visada yra ir galime net pasakyti, kad Lietuvos atrankoje jis net didesnis nei išėjus į didžiąją sceną. Tikriausiai taip yra todėl, kad čia tiek daug artimųjų ir visi deda savo viltis, ir nuo to labai pradedi jaudintis. Tačiau mes išmokome su jauduliu tvarkytis. O to paslaptis yra labai reguliariai valgyti, miegoti, judėti ir neištaškyti savo energijos kažkur kitur“, – kalbėjo „The Roop“.

„The Roop“ prieš „Eurovizijos“ finalą / Žmonės.lt nuotr.

Grupės vyrai atskleidė, kad be pasiruošimo „Eurovizijai“ jie dirba ir prie kito rimto projekto. Tai – dokumentinis filmas, kurio pabaiga gali priklausyti ir nuo šeštadieninio pasirodymo rezultatų.

„Jau gal antrus metus mes filmuojame savo grupės dokumentinį filmą apie visą kelionę ir apskritai šiais metais mūsų grupės dešimtetis. Bet pats filmas tikriausiai pasirodys tik po kokių dar dviejų metų, nes tai ilgas procesas. Žiūrėsime, kur šita filmo dalis mus nuves, ne scenarijus neparašytas. Tačiau mes tikime, kad dokumentika turi didelę prasmę, pamatysite“, – intrigavo grupės vyrai.

Grupės nariai neslėpė, kad gražus kolektyvo jubiliejus tikrai padarė įtakos jų sprendimui dar kartą sudalyvauti „Eurovizijos“ atrankoje.

„Gimtadienis kažkiek įtakos šiam sprendimui tikrai turėjo. Tikrai galvojame, kad mūsų dešimtmetis nusipelno tikros „Eurovizijos“, o ne kovidinės jos versijos. Na, o tuo pačiu žinome, kad Lietuvos vėliavą mes galime nešti toliau ir stipriau“, – įsitikinę „The Roop“.

Kas laimės 2024-ųjų Lietuvos „Eurovizijos“ atrankos finale?
Aistè - „We Will Rule The World“
1% | balsų: 180
1% | balsų: 180
„Il Senso“ - „Time“
2% | balsų: 367
2% | balsų: 367
Monika Marija - „Unlove You Starting Tomorrow“
4% | balsų: 665
4% | balsų: 665
„Pluie de Comètes“ - „Be careful“
0% | balsų: 33
0% | balsų: 33
„Queens of Roses“ - „Walk through fire“
1% | balsų: 135
1% | balsų: 135
„Shower“ - „Impossible“
10% | balsų: 1540
10% | balsų: 1540
Silvester Belt - „Luktelk“
49% | balsų: 7745
49% | balsų: 7745
„The Roop“ - „Simple Joy“
22% | balsų: 3515
22% | balsų: 3515
„VB gang“ - „KABOOM!”
5% | balsų: 794
5% | balsų: 794
„Žalvarinis“ - „Gaudė Vėjai“
4% | balsų: 686
4% | balsų: 686
Rezultatai | Viso balsavo: 15660

Pasiteiravus, ką grupės nariai laiko savo didžiausiais konkurentais, vyrai išliko paslaptingi. Tikslių vardų ar pavadinimų įvardinti nenorėjo. Vietoje to, visiems linkėjo sėkmės.

„The Roop“ prieš „Eurovizijos“ finalą / Žmonės.lt nuotr.

„Didžiausi mūsų konkurentai nemiga ir jaudulys. O iš dalyvių visiems linkime sėkmės. Jie visi yra šaunuoliai ir visi gali iššauti. Būtų sunku įvardinti vardais konkurentus, nes vien tas žodis konkurentai kelia stresą. Mes nuo šitų dalykų saugomės ir negalvojame. Mes žinom, ką mes norime ištransliuoti ir parodyti, į tai ir orientuojamės“, – Žmonės.lt sakė „The Roop“.

Populiarios grupės „The Roop“ vyrai nustebino ir atsakydami į kitą svarbų klausimą – ką darytų, laimėjimo atveju. Pasirodo, kad vyrai pirmu taikymų trauktų ne į barą, o į lovą, kurioje tiesiog saldžiai išsimiegotų.

„The Roop“ prieš „Eurovizijos“ finalą / Žmonės.lt nuotr.

„Tikrai pamiegotume. Mes ir praeitą kartą kai laimėjome su „Discoteque“ tiesiog ėjome miegoti, todėl, kad tai didelis džiaugsmas, bet jis reikalauja jėgų tiek emocinių, tiek fizinių. Taip pat žinome, kad po to lauks daug darbų, kuriems reikia ruoštis. Juk įsipareigoji Lietuvai. Viskas ne dėl savo ego, kad nuvažiuoti ir pamojuoti scenoje. Lietuva tikrai daug investuoja į šitą renginį ir norisi tą investiciją grąžinti. Vieną kartą jau grąžinome, o dabar norime su kaupu – dividendų dar atnešt“, – juokavo grupės „The Roop“ nariai.