„The Roop“ siunčia jaukų „Kalėdų Atviruką“: dainos klipas išsiskiria montažu

„The Roop“ dainos „Kalėdų Atvirukas“ klipo filmavimo užkulisiai / Jurgos Urbonaitės nuotr.
„The Roop“ dainos „Kalėdų Atvirukas“ klipo filmavimo užkulisiai / Jurgos Urbonaitės nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2022-12-05 09:05
AA

Šiandien viena populiariausių šalies grupių „The Roop“ pristato naują jaukų vaizdo klipą „Kalėdų Atvirukas“. „Ši daina yra lyg muzikinis Kalėdų atvirukas, kurį siunčiame klausytojams, o jie galės jį persiųsti savo artimiesiems. Daina primena, kas iš tikro yra Kalėdos“, – apie kūrinį pasakojo grupės lyderis Vaidotas Valiukevičius.

Pasak grupės narių, Kalėdos pirmiausia yra ne dovanos, skubėjimas, prekyba ir nukrautas stalas. Tai yra susitikimas su artimaisiais, ryšys su žmonėmis, dėmesys kiekvienam ir be abejo, prisiminimas tų, kurių nebėra.

Vaizdo klipą kūrė režisierė Indrė Juškutė kartu su operatoriumi Adomu Jablonskiu, kurie taip pat dirbo prie „The Roop“ garsiųjų klipų „On Fire“ bei „Love Is All We Got“.

„The Roop“ – „Kalėdų Atvirukas“:

„Kalėdų Atviruko“ klipas išsiskiria savo montažu. Jame vaizdas pastoviai juda iš kairės į dešinę, simbolizuodamas nepaliaujamą laiko tėkmę. Kambaryje grupės nariai Robertas, Mantas ir Vaidotas bendrauja, apgalvoja praėjusius metus, užsirašo savo mintis, juokiasi ir žaidžia.

„Kalėdos yra refleksijos metas. Išsigryninimas, kas kiekvienam yra brangu, atsigręžimas pažiūrėti, kokį kelią jau nuėjome ir link kur judame. Tai svarbus ir jautrus laikotarpis,“ – papildė Vaidotas.

„The Roop“ šiais metais dirbo itin intensyviai. Muzikantai skaitmeninėse muzikos plaftormose, CD bei vinilinės plokštelės formatu išleido naują albumą „Concrete Flower“, turėjo daug koncertų Lietuvoje ir užsienyje bei pristatė net penkis vaizdo klipus. Rudenį išleista daina „Šiluma“ pradėjo lietuvišką grupės kūrybos etapą, kurį pratęsia „Kalėdų Atvirukas“.

„The Roop“ siunčia muzikinį atviruką ir linki pilnatvės jausmo.

Fotogalerija:

„The Roop“ dainos „Kalėdų Atvirukas“ klipo filmavimo užkulisiai (12 nuotr.)
+6