„Thundertale“ ir Povilas Meškėla pristato kalėdinį kūrinį su užkoduota svarbia žinute

„Thundertale“ ir Povilas Meškėla / Asmeninio albumo nuotr.
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
AA

Kalėdos tituluojamos kaip pačios šilčiausios ir jaukiausios metų šventės. Jų laukiame, jomis džiaugiamės, stengiamės kas rytą pabusti kuo šviesesnių minčių lydimi. Tačiau tikrai ne visiems šios gražiausios metų šventės yra laukiamos... Jei jaučiamės vieniši, stebuklais tikėti labai sunku, bet vilties teikia... muzika. „Naktis prieš Kalėdas“ – naujausia grupės „Thundertale“ ir atlikėjo Povilo Meškėlos daina visoms vienišoms, liūdinčioms ir ramybės nerandančioms širdims.

„Kūrinys primena klausytojui, kad tomis jautriomis akimirkomis, kuomet vietoje visus metus laukto, jaukaus šeimos susibūrimo, liekame vieniši tuščiame kambaryje, mes vis tiek išliekame artimi su žmonėmis, kuriuos mylime. Kad visos audros vieną dieną nurimsta ir mus slegiančios emocinės sienos nėra amžinos“, – dainos idėja dalijasi muzikos ir žodžių autorius, grupės „Thundertale“ siela Laurynas Baškys.

Dainai sukurtas ir jaukus vaizdo klipas, kuriame – ne tik prie dainos kūrimo ir įrašų prisidėję muzikantai, bet ir Povilo Meškėlos anūkės, pasirodysiančios paskutiniame vaizdo klipo epizode. Tiesa, kaip ir dera šiam laikmečiui, jos seneliui ir jo bendražygiams linkėjimus siunčia ne gyvai, o nuotoliniu būdu – taip bendrauja daugybė žmonių, ir, nors gyvas, šiltas žodis yra kur kas mielesnis, tačiau saugodami save ir kitus neretai neturime kitos išeities, kaip pasirinkti kitus, alternatyvius bendravimo būdus. Ar tai sumenkina mūsų ryšį? Tikrai ne!

„Thundertale“ ir Povilas Meškėla / Asmeninio albumo nuotr.

„Vaizdo klipe norėjome ne tik parodyti žmonių bendrystę, bet ir perteikti klausytojui mintį, kad savo išgyvenimuose jis nėra vienišas ir tikrai ne vienintelis visame pasaulyje jaučiasi nekaip – tai patiria daugelis. Kas lieka? Tikėjimas. Lyg žvakė plevenanti viltis mus apjungia ir sustiprina. Kad ir kaip būtume nutolę, vieni pas kitus grįšime“, – įsitikinę švelnieji rokeriai.

Jau tapo gražia tradicija, kad ir patį kūrinį, ir vaizdo klipą grupės „Thundertale“ nariai kuria patys: garso takelio įrašymas, miksavimas ir masteringas atliktas „Lapės Records“ studijoje, kuriai vadovauja Laurynas, o vaizdo klipo idėja, režisūra, filmavimo ir vaizdo montažo darbais užsiėmė jo brolis, muzikos vaizdo klipų prekės ženklo „Lumetri House“ autorius Rokas Baškys.

Kviečiame pasiklausyti ir įvertinti naujausią „Thundertale“ ir Povilo Meškėlos muzikinį darbą „Naktis prieš Kalėdas“.

Skaitykite daugiau