Tiesioginiame eteryje – erotiškas Jolantos Leonavičiūtės ir Mariaus Gaižausko šokis

Jolanta Leonavičiūtė ir Marius Gaižauskas / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Sekmadienio vakarą „Šuolyje“ virė aistros – aštuoni dalyviai susirungė dėl galimybės pasirodyti didžiajame projekto superfinale. Šou netrūko staigmenų: šokėjas Marius Gaižauskas su mylimąja Jolanta tiesioginiame TV eteryje sušoko itin aistringą šokį, palydėtą plojimais ir šūksniais.

„Šuolio“ pusfinalyje paskutiniam pasirodyti teko šokėjui Mariui Gaižauskui, kuris prieš šuolį surengė itin seksualų pasirodymą – su savo mylimąja ir taip pat šio projekto dalyve Jolanta Leonavičiūte atliko itin aistringą šokį, kuriame netrūko nei prisilietimų, nei gundančių žvilgsnių.

Aisra, gundantys judesiai, prisilietimai, žvilgsniai ir visa paletė emocijų – toks judviejų šokis padarė įspūdį tiek komisijai, tiek žiūrovams.

Jolantos Leonavičiūtės ir Mariaus Gaižausko jausmingas šokis „Šuolyje“ (12 nuotr.)
+6

Akivaizdu, kad aistringas šokis su mylimąja įkvėpė Marių geram šuoliui, kurį palankiai vertino ir komisija.

Marius pasirinko šuolį nuo trijų metrų tramplino – jį atliko su salto, todėl komisija negailėjo jam gerų balų: 9,5 skyrė V.Cololo, 9 – I.Barkauskas. „Sudėtingas šuolis, gaila, kad šiek tiek nepavyko pabaigoje įnerti į vandenį“,  – sakė 8,5 balo skyręs K.Autukas. „Paskutiniam šokti nelengva, perlaukei, matėsi, kad dreba kojos. Skiriu aštuonis balus“, – sakė A.Jurevičienė.

„Šuolio“ dalyviai susirungė dėl patekimo į superfinalą (199 nuotr.)
+193
Skaitykite daugiau