Tiesioginiame eteryje – radijo laidų dueto iššūkis su šaltiena: „To viešumoje nebuvo seniai“

Mindaugas Stasiulis, Edgaras Kožuchovskis, Laura Ignatovičiūtė / TV3 nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
AA

Jau daugiau nei 2 metus jaunimo pamilto radijo „Power Hit Radio“ vedėjų duetas Edgaras Kožuchovskis ir Laura Ignatovičiūtė džiugina klausytojus ne tik gera muzika, bet ir linksmais žaidimais bei tikrai ne patiems silpniausiems skirtais iššūkiais.

Tiesa, tiesioginio eterio metu nutinka visko, o kartais tai juos netgi priverčia nusiimti ausines ir su trenksmu palikti studiją. Apie visa tai jie papasakojo ir visiems laidos „Gero vakaro šou“ žiūrovamsl, rašoma TV3 pranešime spaudai.

Edgarą jau būtų galima pavadinti tikru radijo senbuviu – su klausytojais darbo dienų popietėmis jis sveikinasi daugiau nei 5 metus. O štai Laura prie Edgaro prisijungė vos prieš 2 metus – visai neseniai jiedu šią savo sukaktį paminėjo ir tiesioginiame eteryje.

Edgaras Kožuchovskis, Laura Ignatovičiūtė / TV3 nuotr.

Iki tol Laura yra išbandžiusi ne vieną kelią. Darbas viename populiariausių sostinės barų – vienas iš jų. „Man atrodo, kad tada žmonės į barą ateidavo ne šiaip, o todėl, kad pamatytų mus, ten dirbančius. Tą darbą labai mėgau, bet užteko“, – pasakojo ji.

Tiesa, pradėjęs dirbti su Laura, Edgaras iš pradžių tikrai nesitikėjo, kad taip įsigis sau konkurentę. Mat kai jiedu tiesioginio eterio metu žaidžia įvairiausius žaidimus, klausytojai sau į porą dažniausiai renkasi ne jį, bet būtent ją.

„Jaučiuosi blogai – aš irgi stengiuosi, junginėju tuos mygtukus, o jiems vis tiek kažkodėl atrodo, kad Laura atsakys geriau ar greičiau... Nors iš tiesų, Laura žaidimų metu labiau pasakinėja. Bet jeigu tu pasakinėji, tai kam mes išvis žaidžiame žaidimą?!“ – neslėpė emocijų Edgaras.

Nepaisant to, Lauros ir Edgaro meilė su klausytojais neabejotinai yra abipusė. O neretai už tai, kad popietėmis sukuria tikrą vakarėlį, jiedu iš ištikimiausių klausytojų netgi sulaukia įvairiausių staigmenų.

„Kai prieš 2 metus pradėjau čia dirbti, man buvo labai keista, kad mes nuolat gauname dovanų. Turime vieną klausytoją, kuris mums į dvi savaites po kartą vis kažką atveža“, – neįtikėtiną faktą atskleidė L.Ignatovičiūtė.

Laidos žiūrovams pateikta ir daugybė linksmų įrašų iš Edgaro ir Lauros laidų. Jų metu tikrai pasitaikė visko… Štai, pavyzdžiui, kartą viena klausytoja rubrikoje „Nepopuliari nuomonė“ papasakojo apie savo neįprastą būdą valgyti lietuvių pamėgtą šaltieną. Pasirodo, kad moteris ją pasišildo mikrobangų krosnelėje ir valgo šį patiekalą kaip sriubą!

Mindaugas Stasiulis, Edgaras Kožuchovskis, Laura Ignatovičiūtė / TV3 nuotr.

Nieko nelaukę, tą išbandyti radijo studijoje nusprendė ir Edgaras su Laura, o visą šį procesą užfiksavo kameros. „Galiu pasakyti, kad viešumoje seniai nebuvo tokio įvykio...“ – dar kartą išvydusi nufilmuotą savo reakciją po to, kai paragavo šaltienos, sakė Laura.

Laida „Gero vakaro šou“ – trečiadieniais, 20 val. per TV3.

Skaitykite daugiau