Tiesūs ar garbanoti plaukai? Tai svarbu jūsų įvaizdžiui

Olivia Palermo / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
AA

Kone visos garbanotos moterys ir merginos svajoja apie tiesius plaukus, o tiesių savininkės – apie banguotus. Ir vienos, ir kitos gali išvardyti daugybę savo plaukų „pliusų“ bei „minusų“, todėl grožio pramonės atstovai irgi įsiklauso į jų pageidavimus ir siūlo daugybę produktų, kurie turėtų patenkinti pačius įvairiausius poreikius.

Juk garbanos labai gražu, tačiau paprastai tik tada, kai jas sutvarko kirpėja. Dažniausiai jos riečiasi visai ne į tą pusę, kur norėtųsi, o jei ima lyti – pasišiaušia net mažiausi plaukeliai. Todėl garbanotų moterų svajonė – atrodyti tvarkingai. Vienos renkasi įvairias plaukus tiesinančias priemones, juos kiekvieną rytą plauna, džiovina, kol lieka patenkintos vaizdu veidrodyje, kitos ieško įvairių produktų, kurie padeda suvaldyti neklusnias garbanas ir iš jų suformuoti dailiai krentančias bangas.

Moterų noras kartais pasipuikuoti garbanotais, o kartais tiesiais plaukais nėra tik tuščia užgaida.

Tiesių plaukų savininkės skundžiasi, jog jie dažnai atrodo it „sulaižyti“. Kai kurioms moterims tenka kas rytą džiovinti džiovintuvu galvą, kad pavyktų plaukus bent kiek kilstelėti nuo šaknų. Tiesūs ir ploni plaukai būna pažeidžiami, ypač kai besiruošdamos į kokį nors vakarėlį moterys juos „pakankina“ karštomis žnyplėmis.

Beje, moterų noras kartais pasipuikuoti garbanotais, o kartais tiesiais plaukais nėra tik tuščia užgaida. Juk garbanos padeda sukurti vienokį įvaizdį, o tiesūs plaukai – kitokį.

Garbanotos moterys atrodo žaismingesnės, linksmesnės. Turinčios tiesius plaukus – rimtesnės, patikimesnės, solidesnės. Todėl natūralu, kad į darbo pokalbį verčiau eiti tvarkingai surištais ar ištiesintais plaukais, o į pasimatymą – valiūkiškai išdraikytais.

Šviesūs plaukai ir krentančios bangos asocijuojasi su jaunyste. Todėl labai jaunos merginos gražiai atrodo ir su kiek išsitaršiusiais plaukais. Deja, peržengus trisdešimtmetį, nesutvarkyti plaukai atrodo ne žaismingai, o netvarkingai. Todėl net ir labai aktyvios bei skubančios moterys turėtų pagalvoti, kaip juos šukuoti. Jei plaukai ilgi – paprasta juos surišti į kuoduką. Vaikščiodama palaidais būsite labiau panaši į pasakų laumę, o ne į rimtą darbuotoją.

Beje, daugelis ilgakasių įsivaizduoja, kad įspūdingas plaukų ilgis gražu visada. Tačiau iki juosmens ar dar ilgesni plaukai išduoda, kad moteris negeba susitaikyti su savo amžiumi. Jei nenorite, kad aplinkiniai manytų, jog ir jūsų gebėjimai bei patirtis kap šešiolikmetės, atsisakykite paaugliškos šukuosenos.

Trumpi garbanoti plaukai, priklausomai nuo kirpimo ir struktūros, gali būti arba labai lengvai tvarkomi, arba tapti tikru iššūkiu, jei reaguoja į menkiausias orų permainas.

Todėl prieš nusirėždamos garbanas pasitarkite su savo kirpėja. Paprastai paties įvairiausio amžiaus moterys gražiai atrodo, kai plaukai siekia pečius: garbanos neištįsta, jas lengva „suvaldyti“, o norint – patogu susegti ar surišti.

Tiesius plaukus prižiūrėti paprasčiau, tereikia atrasti savąjį kirpimą. Tiesa, trumpaplaukės turi pas kirpėją lankytis reguliariai, o nevykusi šukuosena iš karto pastebima.

Tiesūs ir ilgi plaukai neatrodo taip pretenzingai kaip garbanoti, tačiau jei ilgos garbanos gali paslėpti nevykusį kirpimą ar dažymo defektus – tai tiesūs visa tai tik išryškina. Kaip ir kiekvieną pleiskaną ar polinkį riebaluotis.

Kaip žymios moterys atrodo su tiesių bei garbanotų plaukų šukuosenomis galite įvertinti mūsų galerijoje.

Tiesūs ir garbanoti plaukai (56 nuotr.)
+50
Skaitykite daugiau