„Tik tak, tik tak“ – konkursas „Injekcija“ laukia dalyvių paraiškų

Konkursas „Injekcija“ laukia dalyvių paraiškų / Tautvydo Stuko nuotr.
Konkursas „Injekcija“ laukia dalyvių paraiškų / Tautvydo Stuko nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2020-07-23 11:51
AA

Besiruošiant spalio viduryje vyksiančiam ilgajam mados savaitgaliui, Naujoji Vilnia jau dabar ošia ir laukia tiek stileivų, kiek jų dar nebuvo! Po dvi dienas – penktadienį ir šeštadienį, vyksiančios „Mados infekcijos“, sekmadienį, spalio 18 d., „Dūmų fabriką” šturmuos konkurso „Injekcija“ finalas – čia siaus stilingiausias Vilniaus jaunimas.

Klasikinis klausimas – „kaip jauniesiems dizaineriams patekti į „Mados infekciją“?“, turi tik vieną atsakymą: reikia dalyvauti mados talentų paieškos konkurse „Injekcija“. Paraiškų priėmimas jau prasidėjo, o originalūs individualistai kviečiami užimti vietas kelyje į „Mados infekcijos“ finišo tiesiąją.

Tema – laisvė

„Atrodo, užsiauginome „Mados infekcijai“ gan rimtą konkurentą. „Injekcijos“ finalas, pulsuojantis galinga jaunimo energija, kasmet pritraukia vis daugiau miesto stileivų dėmesio. Tų, kuriems mada išties rūpi. Suprantu, kaip šiandien sudėtinga jaunam, plikam ir basam sukurti kolekciją, todėl laimi tik tie, kurių vidinis variklis dega laisve ir kūrybinėmis ambicijomis“, – pasakoja konkurso sumanytoja, dizainerė Sandra Straukaitė.

Konkurso tema – laisvė – šiemet dalyviams suteikia sparnus visomis prasmėmis. Nebus nė vieno suflerio, nuorodos ar suvaržymo. Dalyviai kviečiami kurti taip, kaip gali geriausiai šiandien, bet su mintimi apie rytojų. Laikrodis tiksi – konkursas „Injekcija“ jau laukia paraiškų! Dalyviai kviečiami pranešti apie ketinimą dalyvauti iki rugsėjo 1-osios, o iki 13 dienos komisija jau nekantriai lauks eskizų. Norintieji prisistatyti ant „Injekcijos“ podiumo svarbiausias datas ir sąlygas ras konkurso puslapyje.

Konkursas „Injekcija“ laukia dalyvių paraiškų / Tautvydo Stuko nuotr.

Madingiausias sekmadienio brančas

Spalio 18 d., sekmadienį, „Dūmų fabriko“ teritoriją ir podiumą bus galima apžiūrėti dienos šviesoje – renginys prasidės 14:00. Ten lauks ir viliojanti sekmadienio trejybė: mada, maistas ir mimozos. Demokratiška atmosfera visus kūno receptorius papirks geru skoniu: po atviru dangum pukšės maisto vagonėliai, o baras atkimš specialiai šiam renginiui ruoštus gėrimus. Bilietus į spalio 18 d. vyksiančią „Injekciją“ (be traukinio bilietų) platina „Paysera“ štai ČIA.

Festivalį iš dalies remia Lietuvos Kultūros taryba.